دسته‌بندی نشده

6 نکته مهم در طراحی دکوراسیون فروشگاه و مغازه

فروشگاه تجهیز یراق یکی از بزرگ ترین فروشگاه ها در عرضه ی تجهیزات و یراق آلات مدرن کابینت است که به شما کمک می کند تا درست ترین و بهترین محصول را انتخاب کنید و به راحتی آن را سفارش دهید. مجموعه تهران دیزاین سنتر، یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران می باشد که در زمینه طراحی داخلی، معماری و نوآوری فعالیت می کند. تمام اصول و توصیه هایی که درمورد ویترین میشود، با هدف جلب نظر مشتری و توجه او به المان های برند شماست. در طراحی دکور مناسب برای ویترین فروشگاه ها، باید ترکیب رنگی انتخاب شود که، باعث جلب توجه محصولات و اجناس داخل ویترین شود و نه خود اجزاء دکوراتیو ویترین. علت آن هم آشنا نبودن برخی طراح ها، با شرایط اجرای طرح ها و نتیجه اجرای روشنایی ها در واقعیت است. جالب است بدانید که این موضوع برای وبسایت نیز صادق است؛ چرا که شما باید پس راهاندازی وبسایت و یا کسبوکار اینترنتی خود، یک ویترین و دکور بچینید تا در آن بتوانید محصولات و یا خدمات خودتان را به فروش برسانید.

قیمت طراحی داخلی مغازه

در این صورت آن بخش از ویترین را با استفاده از رنگ های خاص و پرانرژی نقاشی می کنیم. ممکن است محصولاتی که بصورتی فصلی استفاده می شود و باید هرچه زودتر فروخته شود و پول آن بدست بیاید در این بخش قرار داده شود. ممکن است محصولاتی که سود بیشتری برای فروشنده دارد در این بخش قرار داده شود. در تصویر بالا برای طراحی داخلی منزل با چوب در کنار دیوارپوش از میز جلو مبلی چوبی استفاده شده است و همین تغییرات جزئی حق مطلب را برای طراحی داخلی ادا کرده اند. امروزه عرصه طراحی داخلی بسیار بسط و گسترش یافته است و در طیف وسیع و در حوزه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. نورپردازی دکور ویترین و قفسه مغازه یک امر حیاتی در دنیای تجارت است. لامپ های نور جهت دار از نوع متال هالید در این امر بسیار کمک کننده خواهند بود. بطور مثال، میتوانیم از یک نور نامحسوس سفید پیرامون قفسههای تیره رنگ به منظور کاهش سنگینی و تیرگی آن قفسهها کمک بگیریم.

این کنترل کمک خواهد کرد تا طرح های نهایی تا حد ممکن به واقعیتی که اجرا خواهد شد، نزدیک باشد. 1. ثبت دامنههای جدید: اگر دامنه خودتان طبق آموزشهایی که تا اینجای دوره داده شد، پیش نرفتید و دامنهتان را ثبت نکردید، میتوانید از این طریق اقدام به ثبت دامنه جدید کنید. کمیته موضوع این ماده در وزارت بازرگانی و به ریاست معاون وزیر بازرگانی تشکیل می گردد. در اینگونه موارد، فضایی که برای ارائه این آفرها برای فروشگاه طراحی می شود، باید حس اطمینان و آرامش به مشتری بدهد. در نتیجه احتمالاً اجناس و محصولات این بخش ها از فروشگاه را نیز مشاهده خواهند کرد. کابینت پولیشی جدید ترین نوع کابینت است که در سبک کابینت نئوکلاسیک کاربرد دارد.

از آن برای پخش یک آموزش عالی در You Tube برای هنر گره زدن شال و روسری به صورت پیشرفته تر استفاده کنید! آبی عالی به نظر می رسد، با رنگ های قهوه ای رقیق شده است. بسیاری از مواقع در نرم افزارهای سه بعدی، نورها و طرح کلی فروشگاه به نحوی طراحی می شود که همه چیز عالی و بدون مشکل به نظر می آید. نورها و طرح های مختلفی که در نرم افزار طراحی می شود، باید توسط اشخاص متخصصی که به اجرا تسلط دارند، کنترل شود. به این صورت مشتری ترغیب میشود که کل مسیر را تا انتهای آن طی کند. طراحی مسیر باید طوری باشد که مشتری را به سمت محصول هدفی راهنمایی کند.

این نکته را در نظر بگیرید که در حالت کلی کیفیت و میزان نور مورد نیاز در فضاهای مختلف فروشگاه متفاوت است و شما نباید در همه جای فروشگاه از نور یکسانی استفاده کنید. اگر زاویه تابش نور در ویترین غلط باشد، سایه بخش های مختلف ویترین یا اجناس بر روی یکدیگر، باعث تاریک شدن و دیده نشدن بخشی از ویترین می شود. همچنین بسیار مهم است که به زاویه تابش نور و سایه هایی که در فضا بخاطر موانع ثابت مانند ستون ها یا قفسه ها یا بخاطر موانع متحرک مانند کارکنان یا مشتری ها ایجاد می شود، توجه نماییم. باید مشخص کنیم که می خواهیم کدام سمت محصولات روشن تر باشد و سایه آنها به کدام سمت بیفتد. آخرین بخشی که مشتری در فروشگاه ما با آن روبرو خواهد شد، میز کانتر فروشگاه یا میز صندوق فروشگاه است.

طراحی داخلی مغازه کوچک

مسیر رفت و آمد را باید طوری طراحی کنیم که مشتری ترغیب شود که کل مسیر را طی کند. در فروشگاه ها و مغازه های بزرگ، طراحی چنین فضایی می تواند بسیار به ارزش طرح فروشگاه کمک کند. برای مثال شما میتوانید این فضا را در وسط فروشگاه خود ایجاد کنید. این روزها اما آنقدر رقابت بین شرکتهای سازنده لامپ برای ایجاد روشنایی بیشتر با هزینه کمتر بالا رفته که در نهایت به نفع مشتری تمام شده است. هر میزان داخل فروشگاه راحت تر باشند، بیشتر وقت می گذرانند و احتمالاً بیشتر خرید می کنند. تناسب میزان محصولات بر اساس محیط فروشگاه، یکی از مهمترین مسائلی است که می تواند در ایجاد یک طراحی تاثیر گذار به شما کمک کند.

دکوراسیون داخلی مغازه آجیل و خشکبار

استفاده از نورپردازی مناسب در مغازه و ویترین تا مشتری جذب مغازه شود. انتخاب فضایی مناسب در سمت چپ فروشگاه، در زمان طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه، می تواند باعث شود تا مشتری ها به این بخش نیز سر بزنند و اجناس و محصولات آنرا نیز ببینند. برونلسکی انتخاب کرد که چنین طرحی را انتخاب و یک هسته دوگانه را به کاربندد، که از سنگهای شنی و مرمر ساخته شدهاست. تمامی تصاویری که مشاهده می کنید، با یاری خداوند و توسط کابینت سازی رمضانی تولید و انجام شده است و به هیچ عنوان کپی شده نمی باشد.

نکته مهم تاثیرگزار دیگر در قیمت لامپ ال ای دی جدا از کیفیت، شدت روشنایی و درجه کیفیت و ویژگی فنی و تخصصی آن، برند تولید کننده محصولات لامپ است, طراحی داخلی مغازه شیک به طور مثال لامپ پارس شهاب قیمت های متغییری رو نسبت به لامپ بروکس دارا است و همینطور این محصولات با سایر دیگر برند های ایرانی و خارجی موجود.. با این کار میتوانید محصولات ویژهی خود را از سایر محصولات جدا کنید. با انتخاب رنگ خاص در این بخش خاص فروشگاه، همچنین نورپردازی ویژه و معمولاً متمرکز در آن فضا، توجه تمام مشتری ها و افرادی که وارد فروشگاه شوند به این بخش جلب می شود. قرار دادن محصولات کوچک و کم قیمت در قسمت خروجی و چک محصول باعث جلب توجه مشتری به محصولات می شود. ۶- تصویر بالا مربوط به یک بوتیک کوچک و مدرن است که از متریال چوب ترمود در کنار رنگ سفید استفاده کرده است .

هنگامی که شما اجرای دکوراسیون داخلی تجاری خود را شروع می کنید ، بدون شک سلیقه فعلی کارمندان و مصرف کنندگان خود، هدف برند تجاری خود و همچنین شخصیت فروشگاه خود را منعکس می کنید. یکی از اصلی ترین دلایلی که شما به عنوان مدیر پروژهی تجاری خود می خواهید فضای تجاری شگفت انگیزی ایجاد کنید این است که می خواهید نیازهای مشتریان بالقوه خود را به بهترین نحو برآورده کنید. برخی از فروشگاه ها، خدمات یا اجناسی را به مشتریان خود ارائه می دهند که آماده شدن یا خرید آنها زمان بر است.

از ویژگی های چیدمان آزاد، این است که معمولا راهروهایی مستقیم به چشم نمی خورد و در کل محدودیتی برای این نوع چیدمان در رفت و آمد وجود ندارد و کاملا وابسته به سلیقه ی شخصی افراد می باشد . محصولات ارائه شده در ویترین نباید برای سلیقه و افراد خاص طراحی شود زیرا تمامی افراد جامعه از جلوی ویترین شما عبور می کنند و شاید با دیدن هر کدام از محصولات شما به وجد بیایند. بعد از صحبت و مذاکره با کارفرمای محترم و تجزیه و تحلیل نیاز و خواست ایشان و با توجه به مساحت مغازه، سبک مدرن جهت طراحی دکوراسیون داخلی گالری کیف و کفش پیشنهاد شد که با استقبال کارفرما همراه بود در این راستا برای طراحی ویترین که بخش مهم و اساسی هر مغازه می باشد و در جذب مشتری و ارائه درست محصول می تواند نقش بسزایی ایفا نماید از خطوط عمودی صفحات ام دی اف استفاده شد که این صفحات از سقف ویترین شروع شده و بعنوان جداره پشت ویترین امتداد یافت که فضای نیمه محصور و مجزای ویترین تعریف شود.

واقعا می توانیم بگوییم، عاملی که تعیین میکند مشتری به داخل فروشگاه شما میآید یا نه، ویترین است. به عنوان مثال، در فصل بهار، فروشگاه ممکن است بخواهد وسایل منزل طراحی شده برای عید و سال نو را به نمایش بگذارد. نکتهی دوم بحث نمایش محصولات موجود در فروشگاه است. بحث زیبایی در اولویت سوم قرار می گیرد. در غیر این صورت، ممکن است هزینههای اضافی نیز برای شما پیش بیاید. به عنوان مثال یکی از مهم ترین قسمت ها در دکوراسیون سازی مغازه، جایگاه قرار گیری پیشخوان است. برای مثال، شما می توانید از یک موزیک لایت بی کلام در فضای فروشگاه خود بهره ببرید تا سکوت آزار دهنده فضا را از میان بردارید. خب ما به راحتی با تعبیه و جانمایی محل مناسب برای نشستن و استراحت مراجعین، این مشکل را تا حد زیادی حل می کنیم.

سقف کاذب علاوه بر زیبایی ، دارای عایق حرارتی در برابر سرما و گرمای زمستان و تابستان می باشد، ضمن اینکه این سقف به دلیل خاصیت آکوستیکی از عایق صوتی هم برخوردار می باشد، سقف کاذب برای مغازه ها از اهمیت زیادی برخوردار است و مهمترین کاربرد آن امکان استفاده از نورپردازی می باشد، ضمن اینکه این نوع سقف می تواند مصرف انرژی را نیز کاهش دهد. از طرف دیگر هم انرژی و نشاط پاسخ گویی آنها نیز کم شده است. به این ترتیب وقت و انرژی کافی برای بررسی تعداد بیشتری از محصولات و اجناس ما را خواهند داشت. به این ترتیب ممکن است اصلاً سمت دیگر فروشگاه نرفته و آنرا بررسی نکنند.

بارها برای همه ما اتفاق افتاده است که درحال بررسی یک محصولی هستیم و همان زمان به دلیل نبود فضای کافی، برای آن که افراد پشت سر ما بتوانند به مسیر خود ادامه دهند، ما هم بسرعت و بدون دقت کافی بررسی خود را انجام می دهیم و عبور می کنیم. سختگیر هستیم و با توجه به تجربه کاری و دقت زیاد در انتخاب یراق آلات مصرفی برای شما، محصولی رو خریداری میکنیم که کیفیت بالایی داشته باشه که رضایت مشتری رو جلب کنه و خلاصه دعای خیرتون پشت سرمون باشه! می توانید تگ گذاری های قیمت ها را به شکل کاملا عامیانه و نرمال که با برچسب انجام می دهند نشان دهید و یا می توانید به سادگی و با چند پلاکارد رنگی و خط زیبا و فانتزی قیمت و حتی تخفیفی که روی آن محصول زده شده است را به شکلی فانتزی گونه نمایش دهد که جلب توجه زیادی نیز داشته باشد.

دکوراسیون داخلی مغازه شال و روسری

از این جایگاه خاص برای نمایش کالاهای جذاب استفاده کنیم. مگر اینکه موضوع یا محصول خاصی را بخواهیم در ویترین فروشگاه یا مغازه مورد نظرمان، بصورت برجسته و خاص نمایش دهیم. با توجه به اینکه دنیای امروز روی فضای دیجیتال میچرخد. انتخاب رنگ مناسب برای دیوارها، نور پردازی اتاق ها، انتخاب متریال مصرفی، خرید مبلمان و اثاث مطابق و متناسب با ابعاد و فضای موجود، تنها چند اصول ساده اولیه بسیار موثر در طراحی دکوراسیون منزل هستند. نورهایی که منبع آنها را مشتری نمی بیند، اما نور آن مشخص است. می توان قفسه های باریک را بر روی دیوار نصب نمود که از نظر استفاده از فضا بهینه است و تقریبا فضایی بین ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر از دیوار را اشغال می کند.

دکوراسیون داخلی مغازه خشکبار

خیلی از مشتری ها از سایر کابینت ساز ها شاکی هستند که طرح و نقشه ای که سفارش داده بودیم را برایمان نیاوردند و طرح اجرا شده و طرحی که ما می خواستیم با هم تفاوت دارند. میز کنار تخت نیز برای قرار دادن چراغ خواب و سایر اشیایی که نزدیک بودن آن به تخت ضروری است، کاربردی می باشد. طراحی داخلی دکوراسیون مغازه و فروشگاه از جمله مهم ترین فاکتورهایی هستند که در رونق کسب و کار نقش بسزایی ایفا می کنند. هشتگ های ورزشی از جمله هشتگ های پر بازدید اینستاگرام هستند که در کل شبکه اجتماعی اینستاگرام یافت میشوند. به این تریب مشتری که برای خرید به فروشنده مراجعه می کند باید حتماً بنشیند و منتظر نتیجه سفارش خودش باشد. چنین طراح هدف مندی، کمک می کند تا مشتری های بار اول فروشگاه ما، تبدیل به مشتری های دائمی شوند. در نهایت نیز مراجعین ما، از وقتی که در فروشگاه ما گذرانده اند بسیار راضی خواهند بود.

دیدگاه‌ها برای 6 نکته مهم در طراحی دکوراسیون فروشگاه و مغازه بسته هستند