دسته‌بندی نشده

چگونگی طراحی و اجرای پارتیشن دفتر کار و پارتیشن اداری-آلموتکنیک طاهری

یعنی باید دانست که از آن‌ها به عنوان عایق صوتی نیاز است استفاده شود یا خیر؟ در این صورت بهتر است از پارتیشن‌هایی استفاده کرد که دو جداره هستند و صدا را عبور نمی‌دهند. پارتیشن بندی اداری در محیط‌های اداری کاربردهای متفاوتی دارد و هر محیطی برای استفاده‌های متفاوت استفاده می‌شود. به وسیله‌ی پارتیشن‌ها می‌توان مراجعه کنندگان را راهی بخش‌های مختلف مورد نیازشان کرد. به کمک پارتیشن اداری می توان با یک طرح هوشندانه از فضا وردی شیکی را طراحی کرد. در حال حاضر دکوراسیون داخلی و پارتیشن نقش بسیار تعیین کننده و مهمی ایفا می کند. کیفیت یک پارتیشن اداری با در و پنجره‌های دو جداره آنچنان بالا است که آرامش و حس خوب کار کردن را برای همه فراهم می‌آورد.

بهینه سازی محیط اداری با پارتیشن‌ بندی

پارتیشن یکی از ابزارهایی است که برای جداسازی بخش‌های مختلف در اماکن مختلف به کار برده پارتیشن بندی می‌شود. بهترین و مناسب‌ترین کاربردهای آن در ادارات برای اضافه کردن یک بخش یا جدا کردن و مجزا ساختن برخی از قسمت‌ها از یکدیگر است. ما در افرا پارتیشن ، دیوار های کاذب با کیفیت از بهترین متریال را تولید کرده و میسازیم . برای سفارش ساخت پارتیشن برای اداره ی خود می توانید از اینلینک ( سفارش محصول )استفاده کنید . فریم چوب ،تخته سه لا ،میخ ،چکش ،پیچ ،مته ،پارچه ،گیره وسایلی است که برای ساخت پارتیشن اداری ( نوع بسیار ساده و ابتدایی آن) نیاز دارید . اولین مرحله از اجرا پارتیشن اداری به این صورت است که شما در ابتدا باید با مشاوران این مجموعه مشورت کنید و اطلاعات دقیقی از متراژ، فضای کاربری و… را بدهید تا بتوانند بهترین پیشنهاد را به شما بدهند.

  • در صورتی که مبلمان فضای کار را قبل از نصب پارتیشن ها سفارش داده اید، این موضوع را با مسئول ساخت پارتیشن ها در میان بگذارید.
  • از پارتیشن های اداری می توان در تقسیم فضا به بخش های جداگانه استفاده کرد، و این موضوع باعث می شود بازدید کنندگان و یا افراد جدیدی که به دفتر می آیند راحت تر راه خود را پیدا کنند.
  • این پارتیشن‌ ها عایق خوبی در برابر صدا و گرما بوده و در ارتفاع ‌های مختلفی ساخته می ‌شوند.
  • این فعالیت‌ها باید توسط کارشناسان متخصص انجام شود تا در کنار زیبایی، آسیبی نیز به پارتیشن یا محیط اداری وارد نشود.

هنگام استفاده از پارتیشن هم نور محیط به خوبی حفظ می شود و مانند دیوارکشی باعث ایجاد تاریکی در محیط نمی شود و هم ظاهری زیبا و شیک به محیط مورد استفاده می دهد. به صورت کلی بر اساسمکانیزم، پارتیشن‌ اداری و خانگی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم بندی میشوند. در پارتیشن بندی اداری ثابت، انواع سازه روی زمین پیچ و مهره می شوند.همچنین بعضی از پارتیشن‌ها ارتفاع بالایی دارند و به سقف نصب می شوند. با نصبپارتیشن شناور یا قابل حمل می توان این سازه را به راحتی جابجا کرد. با توجهبه فضای در دسترس می توان انواع پارتیشن را با متریال مختلف طراحی و اجرا نمود. و می‌توان از آن‌ها نیز در بخش نصب شیشه‌ها از پرده‌ی کرکره‌ای استفاده کرد.آن چه که پارتیشن‌های دوجداره اداری را از دیگر پارتیش اداری متمایز می‌کند این است که این مدل پارتیشن دوجداره اداری تا سقف امتداد دارند.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن‎های تاشو، به دلیل قابلیت جابه‏جایی و انعطاف‎پذیری بالا، گزینه‎های محبوبی در طراحی و اجرای پارتیشن اداری محسوب می‎شوند. این پارتیشن‎ها در طیف رنگی گسترده، ابعاد و جنس‎های مختلف در بازار وجود دارند و شما می‎توانید با توجه به نیازتان آنها را تهیه کنید. بهتر است با کارشناسان فنی ما تماس حاصل نمایید تا درباره طراحی و ساخت پارتیشن اداری و اجرای پارتیشن اداری مشاوره بگیرید. این نوع از پارتیشن به علت دارا بودن قابلیت نصب در ارتفاعات مختلف می‌توان به درخواست مشتری ارتفاع آن را کم یا زیاد کرد. با پارتیشن بندی اداری فضای اداری را سریع و مقرون به صرفه تقسیم کنید. ما طیف گسترده ای از پارتیشن های اداری را ارائه می دهیم که می توانند با هر محیط و دکوراسیونی ادغام شوند.

مزایایی ساختپارتیشن اداری و خانگی

همچنین به علت ضخامت بالاتر نسبت به پارتیشن هایتکجداره عایق بهتری در مقابل صدا نیز می باشند. بعد از پایان پروژه طراحی دکوراسیون اداری و به کار بردن ایده‌های خلاق و انتخاب و توجه به تمام گزینه ‌های کوچک خواهید دید که چه تاثیر در زیبایی نهایی مجل کارتان دارد. اگر به درستی اجرا شود ، فضای مناسب طراحی شده می تواند روحیه و بهره وری کارمندان را افزایش دهد.

چگونگی طراحی و اجرای پارتیشن دفتر کار و پارتیشن اداری-آلموتکنیک طاهری
دیدگاه‌ها برای چگونگی طراحی و اجرای پارتیشن دفتر کار و پارتیشن اداری-آلموتکنیک طاهری بسته هستند