دسته‌بندی نشده

سفارش طراحی داخلی اداری به بهترین شرکت ایران

اتاق کنفرانس باید دارای یک فضای ایده آل همراه با امکانات، فناوری و تجهیزات مورد نیاز برای تمامی افراد حاضر در کنفرانس باشد. اتاق کنفرانس باید طوری طراحی شود که افراد در طول مدت جلسات طولانی دارای فضای کافی باشند و احساس خستگی نکنند. در طرح میز مدیریتی OM1 قفسه ای در بخش جلویی میز تعبیه شده است که به دلیل تفاوت در رنگ و ایجاد نوعی ترکیب نامتقارن در فرم، دارای وزن بصری بالایی است و توجه افراد را به خود جلب می کند، به همین دلیل این بخش محل مناسبی برای قرار دادن تندیس ها، تقدیرنامه ها و کلا المانهایی است که می خواهیم دیده شوند. مبلمان مدرنی که برای محیط اداری استفاده می شوند، باید ضمن توجه به استاندارد و ارگونومیک، با شکلی خاص، فضای کاری متفاوتی را ایجاد نمایند. معمولا شوفاژ ها و شومینه ها فضای کم تری را اشغال می کنند و یا در دیوار کار شده و یا به دیوار ها چسبیده اند. منابع نوری در بالای مکان مورد نظر به طور کاملا مستقیم قرار می گیرند.

پایه آن یک ریل می باشد که در هر نقطه ای جریان برق را برای لامپ فراهم می کند. این سبک از نورپردازی بسیار متمرکز می باشد و چشم ها را به سمت یک نقطه کانونی متمرکز می سازد. همهچیز به سلیقه شما وابسته است. در صورتی که سطح دیوار صیقلی و درخشان است باید از تابیدن نور دیوارتاب به آن خودداری نمود تا از بازتاب نور جلوگیری شود. به همین خاطر اهمیت دادن به راحتی و ارگونومی وسایل می تواند مهم باشد. علاوه بر زیبایی و نظم و شیک بودن این محیط، نوع چیدمان وسایل باید به گونه ای باشد تا مدیر مجموعه بتواند بر سایر بخش ها نظارت داشته باشد. دارای فیلترهای رنگی و لنزهایی برای متمرکز کردن نور باشد و بتواند همزمان از فیلتر و لنز استفاده کند.

حتماً می دانید که لزوم خاصی در رابطه با طراحی فضای اداری وجود ندارد؛ همانطور که میتوانید از وسیله نقلیه خود بدون روکش صندلی، شیشههای تمیز و دیگر خدمات استفاده کنید، میتوانید از فضای مدنظر اداری خود نیز بدون طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید و در آن مستقر باشید. و بین ردیف های صندلی فضای کافی وجود داشته باشد تا افراد به راحتی بتوانند حرکت کنند. این موضوع از سمت دیگر مسبب ایجاد فضای دورکاری نیز شده است. هدف اصلی استفاده از چوب در طراحی داخلی ایجاد فضای گرم و محیطی سالم می باشد. ویژگی اصلی آن انعطاف پذیری می باشد و برای سقف های بلند مناسب می باشد. لوستر و آویز: این منبع های نوری برای سقف های مرتفع مناسب می باشند و در قسمت هایی که سد راه نیستند می توانند در ارتفاع پایین نصب شوند. سقف به صورت اکسپوز و با پس زمینه تیره دیزاین شده و تمامی تاسیسات ساختمان قابل مشاهده هستند. برای داشتن منزلی زیبا و آراسته کمک گرفتن از تیم متخصص و حرفه ای در زمینه دکوراسیون داخلی به شما بسیار کمک میکند.

نورپردازی های کنج سقفی معمولا داخل دیوار یا در کنار قاب بندی سقف نصب می شوند و از این روش می توان در ایجاد لایه ی محیطی استفاده نمود. در صورت نیاز به افزایش خاصیت عایق بودن پارتیشن نسبت به حرارت و صدا می توانیم فوم های مخصوص در داخل پارتیشن قرار دهیم. باید فضای کافی برای عقب کشیدن و نشستن بر روی صندلی وجود داشته باشد و همین طور رفت و آمد و پذیرایی به راحتی صورت گیرد. این شیوه از نورپردازی نسبت به سایر روش ها ارجحیت دارد به دلیل اینکه نور محیطی غیرمستقیمی را به وجود می آور د و باعث زنده و جذاب تر شدن معماری می شود. روش خوبی برای دیوارهای گچی تخت می باشد که باعث می شوند ظاهر و نمای دیوار هموار به نظر برسد. همچنین عناصر مهم دیگری به دکوراسیون اداری اضافه شد مثل خنک کننده ها، دفاتر خوش رنگ و لعاب، مبلمان مدرن و نورپردازی.

از روش فروتابی می توان برای ایجاد لایه های محیطی و وظیفه ای استفاده نمود. از یک صندلی خوب برای راحتی افراد مشغول به کار استفاده شود. انواع میزهای مستطیل و مربعی شکل مناسب جلساتی می باشند که فقط یک نفر سخنرانی می کند و سایر افراد شنونده هستند. برای محیط های مختلف باید رنگ نور مناسب تعیین شود. اگر شما تصمیم به تغییر مبلمان محیط کار خود را دارید پیشنهاد ما به شما مبلمان کلاسیک اداری است. در بیشتر ساختمانهای تجاری، اداری و گاهاً مسکونی از قدیم الایام تا به امروز؛ حتما شاهد استفاده از پارتیشن در فضاهای مختلف بودهاید.

چه چیزی باعث افزایش بهرهروی و ایجاد تحرک و انگیزه در محیط کار میشود؟ برای مطالعه بیشتر در مورد انواع کنتراست رنگی ولزوم ایجاد آن به مقاله «رنگ های متضاد در دکوراسیون داخلی» مراجعه کنید. سازنده و مجری انواع پارتیشن ها و دکوراسیون داخلی ساختمان در طرح های کلاسیک، مدرن مینیمال و … اما چرا دکوراسیون اداری مدرن تا این اندازه دارای اهمیت است؟ امروزه توجه به طراحی نورپردازی در کنار مهندسی روشنایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. رنگ نورهای متمایل به گرم باعث ایجاد آرامش می شود. در برخی از کسبوکارها بروز خلاقیت در کارکنان مهم است، در چنین مواقعی استفاده از رنگهایی که ایجاد شور و اشتیاق میکند تاثیر بهتری خواهد داشت. نورپردازی وظیفه ای مانند چراغ رومیزی کمک می کند تا در هنگام کار خاصی که به نور مشخصی نیاز است، دید بهتری داشته باشید. ممکن است قبلاً با روند طراحی داخلی صنعتی که در سراسر جهان برجسته شده است آشنا باشید، با توجه به اینکه این روند در خانه­ های مردم، کافه­ ها، فضاهای اداری و حتی آرایشگاه­ ها ظاهر شده است، تعجب ­آور نیست. در اداره هایی که دارای پارتیشن بندی یا اثاثیه بلند هستند باید منابع نور به گونه ای تنظیم شوند که سایه های مزاحم ایجاد نکنند.

همچنین شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، مشارکت در ساخت، بازسازی، پارتیشن بندی، غرفه سازی، اجاره غرفه، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، فروش مبلمان اداری برگزاری نمایشگاه، مراسم اداری، سمینار، کنفرانس، ایونت، برگزاری نمایشگاه مجازی و دکوراسیون داخلی سالن اداری … همچنین شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، پارتیشن بندی، مشارکت در ساخت، غرفه سازی، بازسازی، اجاره غرفه، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، فروش مبلمان اداری و … تلاش متخصصان طراحی در این زمینه علاوه بر زیبایی توجه به علوم روانشناسی و رفتارشناسی اجتماعی نیز می باشد تا در محیط های گوناگون آرامش واقعی برقرار کنند. همانطور که میدانید کارکنان ساعات زیادی را در محل کار می گذرانند و محل کارخانه دوم کارکنان به حساب می آید . استفاده از مبلمان اداری کلاسیک در اداره موجب افزایش آرامش و راحتی کارکنان می شود به همین دلیل است که اخیرا در بسیاری از ادارات و شرکت ها این سبک مبلمان را مشاهده می کنید. همیشه بهترین اتاق در شرکت را برای این امر اختصاص دهید. چهارپایه های کناری کوتاه را در کنار مبل قرار دهید. همچنین می توانید استفاده از لامپ در مناطق مختلف برای روزهای ابری یا تاریکی هوا را در نظر قرار دهید.

هر چند بعید به نظر می رسد که یک نوع طراحی بتواند انتظارات همه بخش ها را برآورده کند. روشن ساختن سقف و استفاده از نور بازتاب (غیرمستقیم) جهت روشنایی، روشی است که به آن نورپردازی فراتابی می گویند. چراغ های ردیفی یا جای گذاری شده در سقف: این چراغ ها مناسب انواع سقف ها می باشند. این نوع نورپردازی کل فضا را در بر می گیرد.این نوع نورپردازی برای انجام کارهای ظریف بر روی اشیا یا تاکید بر روی فضاهای خاص مناسب نمی باشد. سطح های براق فضا را بیش از حد روشن می کنند. رنگ مبلمان در فضای کوچک باید روشن باشد که فضا را بزرگ تر نشان دهد. چراغ های فضای باز: نورپردازی فضای باز برای نشان دادن منظره حیاط و باغ بسیار مفید و مناسب هستند. انواع میزهای گرد و بیضی شکل مناسب جلساتی می باشند که تمامی افراد به صورت رو در رو با یکدیگر بحث و تبادل نظر می کنند.

امروزه یکی از اشکال میزهای مدیریتی، میزهایی هستند که به شکل ال طراحی و تولید میشوند. یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین مدل های پارتیشن ها، پارتیشن اداری شیشه ای می باشد که از ترکیب پروفیل آلومینیوم و شیشه سکوریت در رنگ های متنوع ساخته می شود. دیوار ها را به خوبی طراحی کنید، راحت ترین مبلمان را داشته باشید تا مهمانان بلافاصله در دفتر احساس راحتی کنند، ما شرط می بندیم که کسی را پیدا نمی کنید که بگوید کاش فضای پذیرایی شما کمتر جذاب باشد. در سبک کلاسیک شما باید در انتخاب رنگ زمینه دقت بالایی داشته باشید. این شرکت با ۱۰ سال فعالیت موفق ، و بالغ بر 500 پروژه در کارنامه درخشان خود همواره در تلاش است با ارائه ایده های نوین و نوآورانه خود در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی لوکس برای پروژه های ساخته شده یا درحال ساخت رضایت شما عزیزان را جلب کند . در واقع این مکان نقش تعیین کننده ای در آینده و سرنوشت شرکت ایفا می کند.

لامپهای فروتاب رشته ای نور را به طور مستقیم توزیع می کنند و برای روشن کردن کل فضا مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا فروتابی از طریق قاب های مهتابی یا هر نورافشانی که نور مستقیم به سمت پایین دارد پدید می آید. زمانی که بازسازی و یا ساخت طراحی اداری را به گروه های طراحی خبره بدهید مطمئناً در فضای اداری جدید به سوی موفقیت گام بر خواهید داشت. همچنین پارتیشن باعث می شود فضای اداری بزرگ تر و دل بازتر به نظر برسد. نورپردازی وظیفه ای باعث تحریک طبیعی ذهن می گردد. بشقاب دیوارکوب چوبی معمولاً از تنه های طبیعی درختان تولید می شوند و امکان نقاشی و حکاکی و کنده کاری بر روی آنها وجود دارد، این مورد بارزترین مزیت دیوارکوبهای چوبی نسبت به مدلهای دیگر از جنس برنز و مسی است که سبب شده تقاضا برای آنها بیشتر باشد. در نتیجه مشاهده میشود که اختلال در پیگیری امور و هرج و مرج به وجود خواهد آمد و اجرای صحیح کارها به تعویق خواهد افتاد و ممکن است اجرای امور عادی دچار چالش شود .همه افراد تحت تأثیر این موضوع قرار میگیرند و آسیبهای جدی به بخشهای مختلف وارد می شود و خسارت های مادی و معنوی متعددی بر مجموعه تحمیل می گردد.

بیشتر کسب و کارها از نورپردازی وظیفه ای در دفاتر خود استفاده می کنند. امروزه اکثر مدیران برای تفکیک قسمت های مختلف دفتر اداری خود و همچنین استفاده بهینه از تمامی فضاهای موجود،اقدام به پارتیشن بندی دفاتر کار خود می نمایند.استقبال بسیار زیادی که از انواع پارتیشن های اداری از سوی مدیران محترم ادارات و شرکت ها صورت گرفته موجب بوجود آمدن یک صنعت مجزا در کنار مبلمان اداری با عنوان پارتیشن اداری گردیده است ولی اکثر افراد دید صحیح و کاملی از پارتیشن اداری ندارند و فقط به مشاهدات خود در مکان های دیگر از این سیستم اکتفا می کنند. اکثر کارکنان گیاهان را دوست دارند اما ساعات کاری بالا باعث شده دسترسی کمی به محیط های طبیعی داشته باشند یا اصلا به آن دسترسی ندارند. نورپردازی عمومی که به آن نورپردازی حسی هم گفته می شود باعث کاهش استرس کارکنان می گردد. شیشهای بودن این پارتیشن هم سبب میشود مادران به راحتی تمام اقداماتی که برای کودکان انجام میشود را زیر نظر داشته باشند. جایی که احساس با رنگ روبرو میشود و با محیط پیرامون خود و سلیقه افراد مطابقت پیدا میکند حتما تاثیرات مثبتی را به دنبال خواهد داشت.

از این رو گروه معماری آرکا بهترین متخصصان را در طراحی نورپردازی گرد هم آورده است تا هم از لحاظ زیباشناختی و هم از لحاظ کاربردی با مشاوره اصولی در کنار شما باشند. به آن نورپردازی اداری هم گفته می شود. این فضا به قدری جذاب دیزاین شده که احساس سرزندگی در اون می شه حس کرد هر چند که در یک فضای بسته طراحی شده. در مورد سایرین بسته به نوع فعالیت می توان فضا را خصوصی تر و خلوت تر در نظر گرفت یا با دسترسی بیشتر به محیط افراد و سایر همکاران. نور پردازی در محیط کار از عوامل بسیار مهم هست اگه نور پردازی غیر اصولی و بیش از حد باشه باعث چشم درد افراد میشه و اگه کمتر از حد استاندارد باشه باعث ایجاد خستگی و سردرد کارکنان و مراجعه کنندگان میشه.

دیدگاه‌ها برای سفارش طراحی داخلی اداری به بهترین شرکت ایران بسته هستند