اخبار فارس اس ام اس

افزونه ارسال لینک پرداخت تسویه حساب ووکامرس از طریق پیامک – پنل اس ام اس – سامانه پیامکی

2-درگاه پرداخت در محل را روی سایت خود فعال دارید و بعد از ارسال کالا باید پیک را همراه با یک دستگاه کارتخوان به محل بفرستید.

راه حل چیست؟ استفاده از افزونه ارسال لینک تسویه حساب از طریق SMS

1-محصولاتی دارید که به صورت دستی ثبت می‌شوند و در نهایت شماره کارت را برای مشتری ارسال می‌کنید و همچنان باید حساب خود را دائما چک کنید تا ببینید مشتری پول را واریز کرده یا خیر و دستی وضعیت سفارش را تغییر دهید.

در افزونه ارسال لینک تسویه حساب در ووکامرس از طریق پیامک قصد داریم تا استفاده از درگاه‌ پرداخت آنلاین را برای پرداخت در محل استفاده کنیم و این سیستم پیشرفته را جایگزین سیستم کارت به کارت یا کارتخوان نماییم. پس در این صفحه از سامانه پیامکی استار اس ام اس با ما همراه باشید تا ببینیم چطور می‌توانیم درگاه پرداخت اینترنتی را برای پرداخت در محل فعال و جایگزین سیستم کارت به کارت و کارتخوان کنیم. در واقع با این افزونه لینک پرداخت و تسویه به مشتری شما پیامک شده و مشتری می‌تواند با کلیک روی لینک نسبت به پرداخت اقدام کند.

توجه: برای پرداخت مستقیم ،سفارشات میتواند هم در وضعیت در حال انجام  یا انتظار بررسی و یا تکمیل شده باشد از این رو‌ مشکلی وجود ندارد.

ویژگی های افزونه ارسال لینک پرداخت تسویه حساب ووکامرس پارس

  • پرداخت صورتحساب سفارشات بدون نیاز به ورود کاربر (تشخیص خودکار سفارش)
  • انتخاب نوع درگاه بانک برای پرداخت مستقیم (در وضعیت در انتظار پرداخت درگاه های پیشفرض فعال ووکامرس نمایش داده می‌شود.)
  • جایگزین سیستم کارت به کارت جهت پرداخت سفارش
  • ارسال لینک پرداخت فقط با یک شورتکد در پیامک
  • سازگار با افزونه پیامکی ووکامرس فارسی (پشتیبانی از سیستم پترن)
  • دارای شورتکد های اختصاصی جهت سهولت ارسال پیامک
منبع

توجه: در افزونه ارسال لینک تسویه حساب از طریق اس ام اس برای پرداخت صورت حساب حتما نیاز به ورود کاربر به سایت شما نمی‌باشد و پرداخت به صورت هوشمند و بدون لاگین کاربر به سایت به همان سفارش تخصیص داده می‌شود.

افزونه ارسال لینک پرداخت تسویه حساب ووکامرس پارس چیست و چگونه کار می‌کند؟

احتمالا با این 2 مورد روبه رو شده‌اید:

در مورد سناریو 2 شما به محض ارسال کالا به درب منزل می‌توانید لینک پرداخت همراه با مشخصات مشتری  و مشخصات سفارش برای مشتری پیامک کنید و مشتری می‌تواند با کلیک بروی لینک مستقیم وارد صفحه تسویه حساب پرداخت شود در همین حین با پرداخت صورت حساب وضعیت سفارش به صورت خودکار به وضعیت تایید پرداخت تبدیل و می‌توانید با استفاده از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس پیامک برای مدیر و کاربر را هنگام پرداخت درافزونه پیامک ووکامرس تنظیم کنید.

شما می‌توانید به جای ارسال شماره کارت و دستگاه کارتخوان به محل، لینک مستقیم پرداخت همان سفارش را برای مشتریان ارسال نمایید. در مورد سناریو 1 شما به جای ارسال شماره کارت با زدن یک دکمه میتوانید مشخصات مشتری را همراه با نام محصول و لینک پرداخت مستقیم مربوط به آن سفارش را ارسال کنید و مشتری بدون ورود به سایت شما سفارش را پرداخت کند.

دیدگاه‌ها برای افزونه ارسال لینک پرداخت تسویه حساب ووکامرس از طریق پیامک – پنل اس ام اس – سامانه پیامکی بسته هستند