دسته‌بندی نشده

چگونه پیامک تبلیغاتی روی خط ایرانسل را با شماره‌گیری یک کد حذف کنیم؟ دیجیاتو | smsfars

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سامانه ارسال پیامک بهین پیام و روش های ارسال پیامک تبلیغاتی می توانید با کارشناسان تلفنی ما در ارتباط باشید . ارسال پیامک انبوه راهی برای ارسال متن تبلیغاتی خودتان در قالب یک اس ام اس متنی به افراد مختلف می باشد . در این روش شما می توانید با استفاده از تبلیغات اس ام اسی ، کسب و کار خود را تبلیغ کرده و یا مردم را از وجود خودتان آگاه می سازید . همه پیامک‌های تبلیغاتی الزاماً آزاردهنده و مزاحم نیستند، اما تعداد زیاد این پیامک‌ها باعث آزار کاربران و حتی پرت شدن حواس آن‌ها می‌شود. به همین دلیل، شاید شما هم جزو آن افرادی باشید که به لغو پیامک تبلیغاتی تمایل دارند.

  • به‌عنوان‌مثال ارسال تبلیغات لوازم‌آرایشی یا لوازم آشپزخانه برای آقایان مناسب نیست و باعث می‌شود نیمی از تلاش‌های شما هدر رود.
  • اگر به شما بگوییم که تعداد اس ام اس تبلیغاتی روزانه از سقف میلیارد می گذرد ، چه برداشتی خواهید داشت؟ قطعاً اولین موضوعی که به ذهن می رسد میزان بازدهی بالای ارسال پیامک تبلیغاتی است.
  • ارسال پیامک در سامانه بهین پیام بدون نیاز به خرید پنل اس ام اس و یا پرداخت هزینه ی فعالسازی است .

گاهی حتی می‌توانید موارد سرگرمی مثل بازی، متن‌های تعاملی، نظرسنجی یا مسابقه را نیز به متن‌های خود اضافه کنید. پیام کوتاه و مختصر و در عین حال جذاب و تاثیر گذار موضوع مهمی است که باید در نگارش تمامی متون پیامک های تبلیغاتی رعایت شود. آمار نشان می دهد که پیامک های ارسالی برای کاربران در ۳ دقیقه اول خوانده می شود. می توانید یک پیام متنی از تخفیفات ویژه و یک فرصت استثنایی را برای مشتریان خود ارسال کنید و فراخوان دهید که فرصت کمی برای بهره مندی از یک شرایط خاص را دارند بدین صورت کاری را که می خواهید انجام می دهند. پیامک این فرصت را به شما می دهد که در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه (دسترسی به کاربران و انتقال سریع اطلاعات) برسید. توجه کنید که همیشه شما به عنوان ارسال کننده و مشتریان شما به عنوان دریافت کننده پیامک نباشند.

ارسال پیامک به دکل ایرانسل

همچنین فراموش نکنید که برخی از اصطلاحات متقاعد کننده بیشتر از سایرین تاثیر دارند. درست که پیامک ها دارای محدودیت کاراکتر هستند، اما این دلیل نمیشود مجله خبری اس ام اس فارس در نوشتن پیامک بیش از اندازه خلاصه نویسی کنیم. با تمرکز بیش از اندازه روی خلاصه نویسی عملا دقت و وضوح استفاده از کاراکترها را کاهش میدهید.

پیام کوتاه تبلیغاتی در مناسبت های عمومی و اختصاصی

با علامت زدن این کادر، موافقت خود را با استفاده از اطلاعات ارائه شده برای اهداف بازاریابی ایمیلی اعلام می کنم. پیامک نرخ باز شدن بسیار بالایی دارد، اما اگر پیام‌هایی را برای افرادی ارسال می‌کنید که به خدمات یا محصول شما نیازی ندارند، به شما کمکی نمی‌کند. پس از تایید ، یک پیامک حاوی نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد . در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد. سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.

بعضی افراد دوست دارند قبل محصولات آن‌‌ها را آزمایش کنند و با این روش به هدفشان می‌رسند. مردم محصولاتی را دوست دارند که می‌توانند قبل از خرید آزمایش کنند. پیامک‌های تبلیغاتی یک راه عالی برای معرفی محصولات جدید به افرادی است که قبلا به آن‌ها توجه نکرده‌اند و مشتریان جدید را به خرید تشویق می‌کند. در صورت هرگونه سوال و یا راهنمایی درباره‌ی نگارش متن پیامک تبلیغاتی و یا نحوه راه اندازی و خرید خطوط آن می توانید با سامانه پیامکی مدیانا اس ام اس در تماس باشید و از پشتیبانی 24 ساعته آن استفاده نمایید. اولین روش برای قطع کردن سرویس پیامک‌های تبلیغاتی ارسال کردن عدد 1 به شماره 8999 است.

http://arya-cctv.ir

دیدگاه‌ها برای چگونه پیامک تبلیغاتی روی خط ایرانسل را با شماره‌گیری یک کد حذف کنیم؟ دیجیاتو | smsfars بسته هستند