دسته‌بندی نشده

چگونه پیامک تبلیغاتی روی خط ایرانسل را با شماره‌گیری یک کد حذف کنیم؟ دیجیاتو | smsfars

سلام برای خدماتی کردن خطوط می بایست حتما شرکت حقوقی و شناسه ثبت ملی داشته باشید، متاسفانه افراد حقیقی نمی توانند برای ثبت خط خدماتی اقدام کنند. سازمان هایی مانند بانک ها و ارگانهای دولتی دارای خطوط خدماتی هستند. به همین علت است که در صورتی که شما در لیست سیاه مخابرات باشید، مجله خبری اس ام اس فارس باز هم پیامک تراکنش های بانکی خود را دریافت می کنید. پس از شماره‌گیری این کد USSD، منوی خدمات به شما نمایش داده شده و می‌توانید با انتخاب گزینه دو، دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کنید. همچنین با شماره‌گیری مجدد این کد و انتخاب شماره یک، دریافت چنین پیامک‌هایی ممکن می‌شود.

پیش بینی بازار مسکن در سال 1402

توجه داشته باشید در صورت ثبت درخواست عدم دریافت پیامک تبلیغاتی، پیامک‌های اطلاع‌رسانی و تخفیف از فروشگاه‌های مختلف که مشتری آن هستید یا پیامک‌های اپراتورتان مثل دریافتاینترنت رایگانو… ما در آموزشگاه بازاریابی پیامکی پیام رسان بیش از 4 ساعت ( 15 ویدیو ) آموزش انواع ارسال پیامک تبلیغاتی آماده کرده ایم . این ویدیو ها کاملا رایگان است و به شما کمک می کند تا بتوانید خودتان از هر روش ارسال پیامک تبلغاتی که نیاز دارید استفاده کنید . به این ترتیب، کاربران عزیز ملی پیامک نیز می توانند خطوط تبلیغاتی خود را به خطوط خدماتی تبدیل نمایند و از امکانات آن بهرمند شوند. همچنین، کاربران جدید نیز می توانند برای دریافت خطوط خدماتی در ملی پیامک ثبت نام کنند. پیش از آنکه شرایط ثبت نام خطوط خدمات پیامکی را برایتان بیان کنیم، برای آن دسته از افرادی که با این نوع خطوط آشنایی ندارند توضیحاتی را ارائه کنیم.

عضویت در خبرنامه

پیامک اول یک پیامک تبلیغاتی است که با متنی خلاقانه نوشته شده است و سعی دارد با کمتر جلوه دادن هزینه سفر به ترکیه، مخاطب را متقاعد کند که از خدمات آژانس مسافرتی آن‌ها استفاده کند. برای تبدیل نوع خط خود از تبلیغاتی به خدماتی، شما می‌بایست شرکت حقوقی، شناسه ملی و شماره ثبت داشته باشید. درخواست خط خدماتی برای اپراتور 1000 و بدون شرکت حقوقی در صورتی که پروانه کسب یا (مجوز)داشته باشید، امکان پذیر می باشد. خطوط 14 و 15 رقمی اپراتور 5000 به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود اما اگر خط کوتاه تری بخواهید می بایست خط اختصاصی را خریداری کنید. بدین معنی که شما پیامک های تبلیغاتی را دریافت نخواهید کرد و فقط پیامک های خدماتی از جمله پیامک هایی که جهت اطلاع از تراکنش های بانکی شما از سمت بانک ارسال می شوند، برایتان ارسال خواهد شد. تمامی خطوط پیامکی یا همان خطوط تبلیغاتی در همه حال با یکدیگر یکسان هستند.

  • در رسانه‌های غربگرا از زبان افراد مختلف واگویه می‌شود، همواره قابل مشاهده است.
  • پیامک ارسال می کنید ، این خطوط قابلیت ارسال پیامک به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند ندارند ، زیرا این اشخاص قانونا اعلام کرده اند که تمایلی به دریافت پیامک های تبلیغاتی ندارند.
  • همچنین، برای ارسال از خطوط خدماتی نمی توانید از بانک های شماره منطقه ای و کد پستی استفاده کنید و تنها باید برای بانک اختصاصی خوتان ارسال انجام دهید.
به همین دلیل است که ما این مقاله را تهیه کردیم تا به شما کمک کنیم، ایموجی‌های مناسب برای کمپین پیامکی خود را پیدا کنید تا بتوانید کسب و کار خود را توسعه… پیامک خدماتی به پیامک‌هایی گفته می‌شود که با اهدافی غیر از تبلیغات، برای مخاطبان مشخصی ارسال می‌شود. برای اطلاع از شرایط فعالسازی «سرویس مسک پیامک، ارسال پیامک با نام تجاری» کلیک کنید. خطوط تبلیغاتی و خطوط خدماتی از لحاظ ظاهری و حتی ارقام با هم تفاوتی ندارند.

http://arya-cctv.irاز جمله کاربردهای پیامک خدماتی می‌توان به دریافت نمودن پیامک واریز و همچنین، دریافت وجه بانک ها اشاره کرد و تقریبا می‌توان گفت که اکثر افراد از آن استفاده می‌نمایند. یک نمونه از اس ام اس های خدماتی، دریافت کردن اس ام اس مبنی بر ساعت ورود و خروج دانش آموزان توسط پدران و مادران در مدارس و آموزشگاه های مختلف است که باعث ایجاد حس اطمینان در والدین می‌شود. علاوه بر آن، ارسال پیامک به گوشی همراه افراد یکی از شیوه های احراز هویت کاربران می‌باشد که بسیار کاربردی و در عین حال ضروری می‌باشد. در این مقاله سعی کردیم شما را با موضوع خط خدماتی و ارسال پیامک خدماتی آشنا کنیم و تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی را برای شما شرح دهیم.

ارسال پیامک تکی و گروهی

دیدگاه‌ها برای چگونه پیامک تبلیغاتی روی خط ایرانسل را با شماره‌گیری یک کد حذف کنیم؟ دیجیاتو | smsfars بسته هستند