دسته‌بندی نشده

پرده شید در تهران پرده شید رول در تهران پرده دابل شید در تهران پرده فروشی نیکجو

علاوه بر جذابیت های ظاهری همه کارهایی که یک پرده باید انجام دهد را به نحو احسنت انجام میدهد. خودش به تنهایی از تک پارچه ای است که سراسر چهار چوب در و پنجره را میپوشاند و در عین حال غیر ممکن است تاریکی دلهره آوره و یک دست ایجاد کند. پرده هایی که یا با ریموت کنترل و یا با سیستم هوشمند قابل استفاده هستند. برای عرض پرده در صورتی که پنجره دارای فرورفتگی باشد از مقدار مورد نظر 2 سانتی متر کم می­شود. برای پنجره­های معمولی از هر دو سمت 5 سانتی متر متر به جهت پوشش کامل پنجره با پرده اضافه می­شود.

پرده شید در تهران پرده شید رول در تهران پرده دابل شید در تهران پرده فروشی نیکجو به یاد داشته باشید که در انتخاب آن‌ها به پارامترهایی مثل رنگ، جنس و ساختار، میزان نور و کنترل آن‌ها دقت کنید تا متناسب با محیط موردنظر شما، مناسب‌ترین و بهینه‌ترین انتخاب را داشته باشید. بدون شک این پرده‌ها جز شیک‌ترین و در عین حال ساده‌ترین پرده‌ها می‌باشند که به محیط شما مدرنیته و جذابیت را هدیه می‌کند. پرده‌های شید که از نوع بالارو هستند، دارای طیف وسیعی از طول، عرض، رنگ و مواد را دارا می‌باشند. این پرده‌ها از عبور نور به داخل محیط، تا حد زیادی جلوگیری می‌کنند و اگر نیاز به نور داشته باشید باید آن‌ها را به سمت بالا هدایت کنید تا نور به محیط تابیده شود. قیمت مناسب، تنوع جنس و امکان استفاده تکی یا ترکیبی با پرده‌های دیگر از ویژگی‌های پرده شید می‌باشد. پرده دابل شید مدرن ،ساده ترین و اصلی ترین مکانیزم در ساختار پرده های بالارو است.

فروش آنلاین انواع پرده دابل شید و پرده زبرا

زمانی که شما قصد خرید پرده را دارید با کلی انتخاب مواجه می‌شوید که شاید کمی انتخاب را برای شما سخت کند. در این مطلب قصد داریم که تفاوت‌های پرده‌ زبرا، شید و دبل را به شما عزیزان توضیح بدهیم تا در نهایت بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. امیدوارم که این مقاله به شما در زمینه‌ی انتخاب پرده‌ی مورد نظر کمک کرده باشد. برای متوجه شدن این تفاوت‌ها با تصاویر متحرکی که در زیر تهیه کرده‌ایم، همراه باشید. شما می‌توانید برای مشاهده و خرید انواع پرده، از نظیر پرده زبرا، شید، دبل و پرده حصیری به فروشگاه اینترنتی ویکی دکو مراجعه کنید. برای مشاهده‌ی پرده زبرا، پرده شید و پرده دبل روی پرده زبرا کلیک کنید.

انواع پرده زبرا ، شید و اسکرین کیفیت عالی

صعود آگهی شما به بالای لیست، باعث نمایش بیشتر و بهتر آگهی شما شده و منجر به افزایش کلیک و بازدید آگهی می شود. وی آی پی فرصتی است تا شما بتوانید با کمترین هزینه آگهی خود را بالانشین کنید . خریدار هایی که لطف میکنند تشریف میاورند به فروشگاه با جان و دل پذیراییم و برای خرید های راه دور هم در انجام وظیفه کوتاهی نمیکنیم. پرده دی کی که نیازی به گفتن نیست که در تالار هایی یافته میشود که برتر از همه تالار های دنیا هستند و ممکن نیست لوکس ترین سالن مهان خانه ها از آن برای جلوه و شکوه هر چه بیشتر خود بهره نگرفته باشند. فرقی که بین زبرا و شید هست را جدی بگیرید بعضی قصد خرید یکی را دارند ولی نام دیگری را هنگام خرید به زبان میاورند.

هر دو لایه درون یک قاب قرار گرفته‌­اند ولی از دو رول مجزا برخوردار هستند و تنظیم هر کدام از لایه‌­ها به صورت دلخواه ویستا پرده انجام پذیر می‌­باشد. قیمت پرده های دومکانیزم در محدوده 650 هزار تومان تا 1 میلیون و 200 هزار تومان میباشد و این به دلیل تفاوت قیمت و تنوع مدل های پارچه های تور و آستری است که میتوانید به هنگام خرید پرده دومکانیزم انتخاب کنید. تهیه و اجرای انواع پرده شید رول ، دی کی ، لوردراپه ، کرکره ، زبرا ، شب و روز و غیره در مجموعه پارسیان انجام می شود. پرده شید در تهرانباید سخت کننده گزینه انتخابی باشد به خصوص برای شید های تصویری آنقدر دامنه تصاویر گسترده به حد گیج کنندگی و ماندن بین چند راهی بودن و استفاده از نظرات هر چه بیشتر و بیشتر شود. شید رول ها و حتی دابل شید که ما توزیع میکنیم به گونه است فقط در برج نشین های مولتی میلیارد های جهان قابل مشاهده و دیدن است.

  • این را مدعی هستیم که حتی خاص ترین های دنیا در دستان ماست گویی در نقطه ای از بازار تهران را نمیابید که بتواند طرحی عرضه کند که بتواند با موجودی های ما برابری کند همیشه تا ابد از سبک های تکراری فراری بوده و هستیم.
  • زبرا از دولایه‌ی پارچه و تور تشکیل‌شده است ولی مدل پرده دابل شید از یک لایه پارچه ساده یا طرح دار تشکیل شده است.
  • مکانیزم جمع شدن شید و زبرا با هم تفاوت ندارند و کاملاً مشابه هم است بطوریکه پارچه در قاب بالای پرده بصورت رول جمع می‌شود.
  • نکته عجیب هم اینکه بازار متشکل از اول هفته از دادن نرخ نهایی خوداری میکند.
  • اگر نیاز به راهنمایی دارید، از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها برای پرده شید در تهران پرده شید رول در تهران پرده دابل شید در تهران پرده فروشی نیکجو بسته هستند