اخبار فارس اس ام اس

متن های تبلیغاتی جذاب برای جذب مشتری لوازم خانگی

***************************

***************************

***************************

یکی از روش‌های کاربردی تبلیغ فروشگاه لوازم خانگی، استفاده از پنل اس ام اس برای ارسال متن تبلیغاتی برای جذب مشتری لوازم خانگی است. بیشتر مردم، لوازم خانگی را معمولا به‌صورت حضوری خریداری می‌کنند؛ بنابراین هدف اصلی از متن‌های تبلیغاتی لوازم خانگی، معرفی فروشگاه، اخبار محصولات مختلف، تخفیف‌ها و جشنواره‌های متنوع است.

ارائه تخفیف‌های بهاره/تابستانه/پاییزه/زمستانه فروشگاه ….. شروع شد. از هم‌اکنون می‌توانید لوازم خانگی مورد نیازتان را با مبلغی کمتر از آنچه در بازار هست تهیه کنید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا اقدام کنید.

با مراجعه به فروشگاه لوازم خانگی …..، با‌توجه‌به میزان بودجه‌تان مشاوره خرید دریافت کنید.

هر اندازه هم که نویسنده توانمندی باشید، برای نوشتن متن‌های تبلیغاتی باید این اصول مهم را در نظر داشته باشید. بدون رعایت این اصول، متن‌هایی که نوشته‌اید، تاثیر چندانی روی مخاطب نخواهند گذاشت و به دست فراموشی سپرده می‌شوند.

نکته طلایی نوشتن متن تبلیغاتی برای جذب مشتری لوازم خانگی؛ ذکر مزایا و ویژگی‌های کالاارسال پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم خانگی؛ گسترده تر کردن دایره مشتریان

ارسال متن های تبلیغاتی جذاب برای جذب مشتری لوازم خانگی، از طریق سامانه استار اس ام اس

اگر قصد خرید محصولی برای خانه و منزل‌تان دارید، چه خوب که همین حالا با ما تماس گرفته و در مورد محصول‌تان مشاوره دریافت کنید.

 

با استفاده و خرید پنل پیامک می‌توانید بر اساس سن و جنسیت برای مخاطبانتان، پیامک با متن تبلیغاتی خلاقانه ارسال کنید. هنگام نوشتن متن های تبلیغاتی جذاب برای جذب مشتری لوازم خانگی به ویژگی‌های منحصربه‌فرد اشاره کنید. آیا لوازم خانگی اصل می‌فروشید؟ قیمت محصولات شما کمتر از بازار است؟ آیا امکان خرید قسطی وجود دارد؟ سعی کنید با ارائه پیشنهادهای هیجان‌انگیز در پیامک تبلیغاتی، مشتری را به بازدید از فروشگاه ترغیب کنید. چند نمونه از این متن های تبلیغاتی خلاقانه برای فروشگاه لوازم خانگی را در ادامه ذکر کرده‌ایم.

برای داشتن متن های تبلیغاتی جذاب برای جذب مشتری لوازم خانگی و حفظ مشتری فعلی، توجه به چند نکته بسیار ضروری است. این نکات عبارت‌اند از:

 • ذکر مزایا و ویژگی‌های کالای موردنظرتان در متن پیامک
 • یادآوری محصولات با قیمت‌های متفاوت در متن اس ام اس
 • ذکر خدمات پس از فروش در اس ام اس
 • اجتناب از زیاده‌گویی در متن پیامکی تبلیغاتی
 • گزینه Call To Action در متن‌های تبلیغاتی مانند شماره تلفن و آدرس سایت
 • مد‌نظر قرار دادن عواملی مانند جنسیت، سن مخاطبان
 • ارسال متن تبلیغاتی با عنوان جذاب و ترغیب‌کننده
 • استفاده از سامانه اصل بودن کالا با بارکد در پیامک

 

***************************

***************************

پنل پیامکی نرم‌افزاری است که به هر کسب‌و‌کاری این امکان را می‌دهد تا مشتریان خود را شناسایی و به موازات آن، اقدام به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی کنند. فروشگاه لوازم خانگی نیز می‌تواند با پنل اس ام اسی تبلیغاتی و بدون واسطه با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و نظرات آن‌ها را نیز جویا شود. پنل پیامکی با امکان ارسال انواع مختلف پیامک به رشد کسب‌وکار شما کمک می‌کند:

 • ارسال پیامک انبوه به تفکیک شهر
 • ارسال پیامک منطقه‌ای و به تفکیک کدپستی
 • ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
 • ارسال پیامک بر اساس دکل bts
 • ارسال پیامک به تفکیک مشاغل

به دنبال لوازم خونگی اصل میگردی؟ دوست داری موندگاری بالایی داشته باشه؟ دلت نمی‌خواد خیلی زود خراب بشه؟ پس چرا یه سر به فروشگاه لوازم خانگی ….. نزدی؟

هر آنچه از یک فروشگاه لوازم خانگی انتظار دارید! بهترین کیفیت و بیشترین تنوع مشاهده محصولات در سایت …

فروش بهترین و با کیفیت ترین لوازم خانگی اصل و اورجینال.

عرضه جدیدترین محصولات برند ….. و عرضه جدیدترین لوازم ….. در فروشگاه لوازم خانگی …… اگر دوست دارید خاص باشید و جزو اولین کسانی باشید که این محصولات و لوازم را استفاده میکنند، همین حالا به فروشگاه ما مراجعه کنید.

***************************

متن تبلیغاتی برای جذب مشتری لوازم خانگی؛ ایده فوق‌العاده برای ارسال پیامک انبوه به مشتریان

آیا شما به‌عنوان یک فروشنده لوازم خانگی، با راه‌های تبلیغات و متن تبلیغاتی برای جذب مشتری لوازم خانگی آشنایی دارید؟ قطعا بسیاری از کسب‌وکارها هستند که هنوز نمی‌دانند برای جذب مشتری و فروش بیشتر چگونه با مخاطب خود رفتار کنند و چه جملاتی را در متن های تبلیغاتی کسب‌وکارشان به‌کار ببرند. بدون شک، به‌دست آوردن سود و درآمد بیشتر یکی از مهم‌ترین عوامل بقا و ماندگاری برای فروش لوازم خانگی است. این کسب درآمد بالا مشروط به رعایت چند نکات ساده در ارسال متن تبلیغاتی برای جذب مشتری است. اگر شما هم صاحب فروشگاه لوازم خانگی هستید باید به‌واسطه ارسال اس ام اس و متن تبلیغاتی خلاقانه و موثر، مخاطبانتان را افزایش دهید. برای آشنایی با نمونه پیامک های تبلیغاتی لوازم خانگی این مقاله را از دست ندهید.

مزایای داشتن متن تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی؛ جذب چند درصدی مشتری و افزایش فروش

فروشگاه لوازم خانگی ….. افتخار دارد به حضور مشتریان ارجمندش برساند که کلیه لوازم و کالاهای موجود در این فروشگاه اصل و اورجینال بوده و دارای ضمانت نامه ….. ماهه است. پس با خیال راحت خریدتان را از ما انجام دهید.

مدیریت فروشگاه لوازم خانگی ….. همه سعی خود را خواهد کرد تا لبخند رضایت شما مشتری گرامی را پس از خرید به لبان‌تان هدیه دهد. شما می‌توانید برای خرید انواع لوازم خانگی روی ما حساب باز کنید.

تو این فروشگاه علاوه بر اینکه همه محصولات اصل و با قیمت مناسب هستند، ضمانت نامه و خدمت پس از فروش هم به شما ارائه می‌شه تا یک خرید مطمئن رو تجربه کنید.

با ارسال پیامک تبلیغاتی و صرف هزینه‌ای اندک هم می‌توانید دایره مشتریان خود را گسترده‌تر کنید و هم مشتریان فعلی خود را به برندتان وفادار نگه‌دارید.

این روزها همه کسب‌و‌کار‌ها برای جذب مشتری جدید تلاش می‌کنند؛ بنابراین در کنار ارسال متن تبلیغاتی برای جذب مشتری، باید به‌دنبال متن‌های تبلیغاتی خلاقانه برای حفظ مشتری فعلی نیز باشند.

ارسال متن تبلیغاتی خلاقانه برای فروشگاه لوازم خانگی؛ افزایش فروش در کسب‌وکار

نکات طلایی نوشتن متن تبلیغاتی برای جذب مشتری لوازم خانگی

***************************

***************************

نکته طلایی نوشتن متن تبلیغاتی برای جذب مشتری لوازم خانگی؛ ذکر مزایا و ویژگی‌های کالا

با پنل پیامکی و ارسال متن تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی‌تان را رشد دهید

فروشگاه لوازم خانگی ……

به حسن انتخاب مشتریان گران‌قدر مفتخر به اعلام شروع تخفیفات زمانی و مدت‌دار هستیم. از هم‌اکنون می‌توانید اجناس و کالاهای مورد نظر خود را از فروشگاه لوازم خانگی ….. با قیمتی مقطوع و کمتر از بازار تهیه کنید. این فرصت محدود بوده و به زودی به اتمام می‌رسد. پس چه خوب که همین حالا دست بجنبانید.

محصولی که می‌خواهید به همراه هزینه‌ای که قرار است برای آن بکنید را به ما بگویید تا ما بهترین‌ها را معرفی کنیم.

***************************

با متن تبلیغاتی خلاقانه شما می‌توانید از میان دریافت‌کنندگان پیامک، مخاطبان خود را یافته و تعداد آن‌ها را روز‌به‌روز افزایش دهید. همیشه در میان دریافت‌کنندگان پیامک تبلیغاتی افرادی وجود دارند که نیازمند کالای شما باشند که بدین ترتیب شما می‌توانید زودتر و بهتر از رقبایتان، کسب‌وکار خود را به آن‌ها معرفی کنید. قابلیت تفکیک کردن مخاطبان در پنل‌های پیامکی نیز به داشتن تبلیغات موثر، کمک بسیاری می‌کند.

ارسال متن تبلیغاتی خلاقانه برای مشتریان لوازم خانگی؛ وفادار کردن مشتریان فعلی

نمونه متن تبلیغاتی خلاقانه برای فروشگاه لوازم خانگی

***************************

فروشگاه لوازم خانگی ….. با سال‌ها تجربه در این زمینه به‌عنوان مشاور و راهنمایی دلسوز کنارتان خواهد بود تا با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، لوازم خانگی برند و خوبی را تهیه کنید.

***************************

ما کنارتان خواهیم بود تا یک خرید به یادماندنی را تجربه کنید. سود اصلی ما در لبخند رضایت مشتریان ارجمندمان نهفته است. فروشگاه لوازم خانگی ……

در این مطلب به چند نمونه از بهترین پیامک‌های تبلیغاتی برای فروش لوازم خانگی اشاره کردیم و نکات ضروری و مهم در نوشتن متن تبلیغاتی برای جذب مشتری لوازم خانگی را به شما آموزش دادیم. از این طریق می‌توانید برای فروشگاه لوازم خانگی خود بهترین و خلاقانه‌ترین تبلیغات را داشته باشید. برای اینکه بتوانید متن‌های تبلیغاتی خود را در کوتاه‌ترین زمان به همه مشتریان و مخاطبان خود ارسال کنید، از پنل پیامکی استار اس ام اس را خریداری کنید؛ استار اس ام اس بهترین انتخاب برای کسب‌وکار شما خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کارشناسان استار اس ام اس با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید.منبع

اگه از گشتن به دنبال فروشگاه‌های لوازم خانگی خسته شدی، فقط کافیه یه سر به فروشگاه ما بزنی. توی اینجا از شیر مرغ تا جون آدمیزاد موجوده و تو میتونی همه چی رو با بهترین قیمت خریداری کنی.