دسته‌بندی نشده

فعالسازی خط خدماتی عمومی پنل اس ام اس نامدار | smsfars

شایان ذکر است پس از بارگذاری تصویر مدارك ، در صورت مورد تایید بودن نیاز است تا نسبت به ارسال اصل مدارك تایید شده به آدرس شرکت اقدام نمایید. ۱۲- پس از خدماتی شدن خط بایستی لیست شماره های مشترکین در ابتدای هر ماه بروزرسانی شده و از طریق ماژول خدماتی بارگذاری شود. حتماً این فرم را بر روی سربرگ شرکت خود پرینت کنید و توجه داشته باشید که بدون مهر و امضا نباشد. ۱ – قبل از ارسال تعهدنامه خط ۱۰۰۰ دقت کنید که حتما نکات زیر در آن رعایت شده باشد. در غیر این صورت روند کار شما به تاخیر می‌افتد و مجبور خواهید که دوباره این مراحل را تکرار کنید. نحوه فعال سازی پیامک قبض خدماتی (آب، برق، گاز و تلفن)نحوه فعال سازی پیامک قبض خدماتی (آب، برق، گاز و تلفن) با…

به دلیل این که خیلی از استارتاپ ها نمیتوانند مجله خبری اس ام اس فارس اختصاصی را دریافت کنند . فصل اس ام اس خط خدماتی بدون نیاز به سفته را در اختیار شما میگذارد تا بتوانید پیامک های اطلاع رسانی مانند اعتبار سنجی و … ارسال کنید. سرشماره 1000 یکی از قدیمی ترین اپراتورهای پیامکی کشور است که بیشتر ارگان ها، شرکت های دولتی و کسب‌وکارهای بزرگ از آن استفاده می‌کنند. سرعت بالا در ارسال پیامک، بالا بودن تعداد ارسال های موفق، ارائه گزارشات ارسالی دقیق و قابلیت دریافت شماره دلخواه از مهم ترین ویژگی های این خطوط می‌باشد. هزینه ی سر شماره های رند 1000 نسبت به سایر اپراتورها بیشتر است اما این خطوط نیازی به تمدید سالیانه ندارد. تعرفه ارسال این خطوط متناظر با سایر سرشماره هاست و امکان خدماتی شدن آن فراهم است و بطور میانگین 60 روز برای خدماتی شدن آن زمان می‌برد.

برای ارسال چه پیام‌هایی، باید از خطوط خدماتی استفاده کرد؟

در بخش بعدی، شرایط دریافت خطوط خدماتی بدون سفته را توضیح می‌دهیم. ارسا ل پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی به هیچ وجه امکان پذیر نیست زیرا این کار برخلاف قانون است و از طریق خط خدماتی که در اختیار قرار می گیرد فقط می توانید پیامکهای اطلاع رسانی ارسال کنید . متقاضی خدماتی کردن خط اختصاصی باید اصل فرم تعهدنامه را در سربرگ شرکت پرینت بگیرد.

  • اپلیکیشن های مسدود کننده پیام و تماس، برای مقابله با وفور تماس ها و پیامک ها، به دلیل افزایش سرسام آور تعداد تلفن های موجود، بسیار کارا می باشند.
  • این خطوط با پیش‌شماره ۹۹۹۹ ارائه می‌شوند و اشخاص حقوقی هم می‌توانند از آن استفاده کنند.
  • خطوط نیازی به تمدید سالانه ندارد و قابلیت انتخاب شماره دلخواه برای متقاضیان این خطوط وجود دارد.
  • همانطور که می دانید مخابرات پروسه خدماتی نمودن خطوط ارسال را اعلام نموده است و سامانه های پیامکی موظف هستند از این دستورالعمل تبعیت کنند.
  • ۱- خطوط خدماتی جهت ارسال پیامک هاییست که در وهله اول متن پیام اطلاع رسانی و پیامک غیر تبلیغاتی بوده و در وهله دوم، کاربر منتظر دریافت این پیامک باشد (نظیر ارسال کدفعالسازی و …) .

تعهدمی نماید از خط ……… تنها به عنوان ارائه اطلاعات (خدماتی )استفاده نموده و هیچگونه ارسال تبلیغاتی از این خط انجام نگیرد و مسئولیت کلیه پیامها با ….. پس از دریافت اصل مدارک خط در پروسه خدماتی شدن قرار می گیرد لازم به ذکر است خطوط خدماتی تنها مربوط به اپراتور همراه اول می باشد. به جهت اهمیت پیامک ها و تمایل مخاطبان به دریافت آن، خطوط خدماتی قابلیت عبور از لیست سیاه مخابراتی را دارند. این خطوط امکان دریافت پیامک را دارند و امکان ارسال از طریق وب سرویس در این خطوط امکان پذیر است. سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی برای دریافت خط اختصاصی به سفته احتیاجی ندارند و کافی است معرفی‌نامه رسمی سازمان را بفرستند.

http://arya-cctv.ir

سیب اس ام اس با ارائه پنل اس ام اس رایگان ، این امکان را برای شما فراهم نموده تا بتوانید بدون نیاز به خرید پنل اس ام اس و یا پرداخت هزینه ی فعالسازی بتوانید اقدام به تبلیغات کسب و کار خودتان نمایید . تنها کافی است تا به صورت کاملا رایگان ثبت نام کنید و از امکانات پنل اس ام اس سیب اس ام اس به صورت رایگان استفاده کنید . مقایسه خطوط اختصاصی و عمومی ارسال پیامک ارسال پیامک در پنل اس ام اس با خطوط پیامکی انجام می‌گردد که به دو دسته خطوط اختصاصی و خطوط عمومی پنل پیامکی تقسیم می‌گردند که در این مقاله مقایسه خواهند شد. بلک لیست مخابرات بلک لیست مخابرات لیست سیاه و مسدودی به مخاطبینی اطلاق میشود دریافت پیامک تبلیغاتی خودرا مسدود کرده‌اند تا اس ام اس تبلیغاتی دریافت نکنند. در غیر این صورت شما جریمه خواهید شد .خطوط خدماتی متعلق به شرکت ها.

هزینه هر پیامک همراه اول، ایرانسل و رایتل (تعرفه ۱۴۰۰)

دیدگاه‌ها برای فعالسازی خط خدماتی عمومی پنل اس ام اس نامدار | smsfars بسته هستند