دسته‌بندی نشده

فعالسازی خط خدماتی عمومی پنل اس ام اس نامدار | smsfars

خطوط 3000 نیز یکی از قدیمی ترین اپراتورهای پیامکی است که سازمان های دولتی و کسب‌وکارهای خصوصی زیادی از آن استفاده می‌کنند. سرعت بالای ارسال پیامک، قیمت مناسب خطوط و همچنین بازگشت وجه در صورت عدم ارسال پیامک به صورت خودکار از ویژگی های ارزشمند این سر شماره است که آن را به پرطرفدارترین اپراتور بدل کرده است. در تعهدنامه بخش مربوط به ” موضوع محتوای پیامک خدماتی” حتما بطور کامل، واضح و دقیق توضیح داده شود و از درج ” اطلاع رسانی” بصورت ناقص خودداری نمایید. 1- فرم تعهدنامه زیر را بر روی سربرگ ارگان یا شرکت مربوطه خود قرار داده و تکمیل بفرمائید. 1- دو فرم تعهدنامه زیر را بر روی سربرگ ارگان یا شرکت مربوطه خود قرار داده و تکمیل بفرمائید.

  • در شرکت‌های خصوصی نیاز است فرم خدماتی توسط مدیرعامل یا یکی از صاحبین امضاء که نامشان در روزنامه رسمی ذکر شده است، تکمیل گردد.
  • تنها با یک کلیک انواع روش های ثبت و ذخیره شماره موبایل مشتری را بخوانید.
  • باید دسته‌بندی پیامک را مشخص کرده و نمونه پیامکی مانند «کاربر گرامی خرید شما انجام شد» را هم بفرستید.
  • اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در بسترهای تلفن همراه کشش بسیار گسترده ای از جانب کاربران دارد.
  • در طرف مقابل، برخی از فروشگاه ها با ارائه شرایطی مانند دریافت کد تخفیف، شماره تماس مشتریان را گرفته و آن ها را از تخفیف و اطلاعیه های خود، آگاه می کنند.

ارائه فیزیکی سفته به مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال در وجه شرکت پیام افزار پیک آسا(نمونه تکمیل شده سفته نیز ضمیمه گردیده است). در صورتیکه لیست شماره موبایل های مخاطبین تغییر می کنند باید لیست موردنظر در ابتدای هر ماه بروزرسانی شده تا برای اپراتور ارسال گردد. کلیه تعهدنامه ها به صورت تایپ شده ارائه گردد وبه صورت اسکن شده و با کیفیت مناسب ارسال شود و هرگونه عکس با کیفیت پایین، قابل پذیرش نمی باشد. ( 20 متن پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار برای مشاغل مختلف ) را در شبکه های اجتماعی برای دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید . با وجود تمام تلاش‌ها، گاهی اوقات مجبور به انتقال اخبار بد به مشتریان خود هستید.

ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی

یکی از انواع ارسالی که حجم بسیار بالایی از پیامک های ارسالی را به خود تخصیص داده ارسال پیامک از سمت مدارس می باشد؛ که اطلاع رسانی به دانشجویان و دانش آموزان موسسه ها، مدارس، و یا هر نوع تجمع دیگری را بر عهده دارد. در پایین قسمت (موضوع و محتوای پیامک خدماتی )حتما یک نمونه از پیامک های خود را بنویسیدو علاوه بر نمونه پیامکی که می نویسید موضوع و محتوای ان را هم به طور واضح و کامل مشخص کنید . شما تنها قادر به ارسال پیامک به شماره های بانک اختصاصی خودتان هستید . در صورتی که حتی یک پیامک به شماره ی دیگری ارسال کنید این عمل جرم محسوب می شود . در صورتی‌که کاربر به تعهدات خود در زمینۀ شماره‌های خدماتی عمل نکند، شماره وی از لیست سفید خارج شده، امکان درخواست مجدد وجود نخواهد داشت.

شماره خط خدمانی ثابت است یا تغییر می‌کند؟

پیامک هایی که از طریق بانک ها ارسال می شوند، پیامک هایی که از طریق ثبت نام در سایت های مختلف به تلفن همراه ما ارسال می شوند، پیامک هایی که از جانب فروشگاه های زنجیره ای جهت اطلاع رسانی ارسال می شوند و … و همچنین درباره شرایط دریافت مجله خبری اس ام اس فارس و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی صحبت کنیم همراه ما باشید. تنها استفاده کنندگان از پنل اس ام اس که پیامک های تبلیغاتی یا خدماتی ارسال می کنند، با دغدغه های ارسال به بلک لیست آشنا هستند! پیامک‌هایی مانند کد تایید یا پیامک‌های مربوط به افزونه پیامک ووکامرس و افزونه دیجیتس همه از طریق خط خدماتی اشتراکی ما ارسال می شود. البته هنوز هم خط خدماتی اشتراکی در پنل پیامکی اس ام اس پارسی فعال است و شما با خرید پنل پیامک از اس ام اس پارسی خط خدماتی اشتراکی ما در پنل شما فعال می شود تا بتوانید در افزونه های پیامکی استفاده کنید.

http://arya-cctv.ir

حتی کسب‌وکارهای کوچک هم با استفاده از خطوط خدماتی اختصاصی می‌توانند فرایند ثبت‌ سفارش و ارسال محصول را به اطلاع کاربر برسانند. مثلا یک شیرینی‌فروشی آنلاین می‌تواند زمان ارسال و تحویل محصول را با کمک این نوع خط به مشتری اعلام کند. بنابراین افراد میتوانند برای اطلاع رسانی به مشتریان و کاربران خود به صورت کاملا رایگان از امکانات خط خدماتی بهره مند شوند. هر شرکت و ارگان تنها می تواند درخواست خدماتی شدن یک خط اختصاصی به نام شرکت را دهد ، مگر اینکه واحدهایی که برای خدماتی سازی اقدام میکنند، متفاوت باشند. برای مثال، در یک شرکت برای بخش مالی و اداری، درخواست جدا بابت خدماتی شدن خط ثبت و مضمون پیامکی متفاوتی ارسال شود. مشتریان حقوقی میتوانند در خواست فعالسازی خط خدماتی اختصاصی خود را با .ورود به سامانه و منوی پشتیبانی و زیر منوی خط خدماتی ارسال نمایند.

مراحل خدماتی کردن خط ۱۰۰۰

دیدگاه‌ها برای فعالسازی خط خدماتی عمومی پنل اس ام اس نامدار | smsfars بسته هستند