دسته‌بندی نشده

صنایع دستی میناکاری اصفهان با بهترین قیمت و کیفیت عالی فروشگاه اینترنتی میناسنتر | گالری تبلیغاتی امیران تبلیغ

شما طراحی را رای ظرف انجام میدهید و سپس بخش های طراحی شده را با رنگ مینا پر می کنید. این محصولات روی سطح کار لحیم شده و در نهایت فضاهایی را برای رنگ‌آمیزی ایجاد می‌کنند. برای جلویگری از سیاه شدن مفتول‌ها، روی آنها را با لعابی بی‌رنگ می‌پوشانند. زمانی که رنگ‌آمیزی مینا تمام شد با قرار دادن محصول در کوره و پولیش کردن مفتول‌ها، مراحل ساختش را کامل می‌کنند.

  • این زیرساخت نیز نباید از ذوب قطعات به دست آمده باشد و هرگونه ناخالصی در آن هنگام حرارت دادن باعث می‌شود تا سطح زیرساخت با مشکلاتی  مانند ایجاد برآمده روی سطح کار روبه‌رو شود.
  • برای انجام این کار ابتدای کار باید نقطه مرکزی بشقاب را پیدا کرده و قطرهایی بکشید که از نقطه مرکزی عبور کنند.
  • میناکاری مشکات با تولید محصولات بسیار زیبا و متنوع هم دست خریداران را باز گذاشته تا طبق سلیقه و نیاز خود اقدام کنند و هم با تولید جعبه های چوبی مخملی بسیار زیبا، آنها را تبدیل به هدایای تبلیغاتی لوکس کرده است.
  • باید نقره حداقل دارای 84 عیار باشد و اصولا زیرساخت آن همانند مس ضخامت 8 درصدی دارد.
  • پس از لعاب‌کاری، اشیاء لعاب‌زده شده را می‌بایست در فضایی دور از هرگونه گرد و غبار در کنار کوره یا در گرم‌خانه قرار داده و حتماً قبل از قراردادن شیء در کوره، مجدداً توسط هوای فشرده غبارروبی کرد.
سامانه بازار مینا مرکز خرید انواع میناکاری اصفهان می باشد و به شما کمک می کند تا بتوانید کالای خود ساده تر انتخاب کرده و سفارش دهید. از جمله مزایای فروش آنلاین ظروف مینا کاری اصفهان, می توان به خرید آسان و مطمئن محصولات اصل میناکاری اصفهان اشاره نمود. همان‌طور که در مطلب هنر میناکاری اشاره کردیم، روش ساخت صنایع‌دستی میناکاری این‌گونه می‌باشد که ابتدا استاد مسگر باید زیرساخت ظرف را به شکل موردنظر بسازد سپس استاد میناکار لعاب سفید رنگ یکدستی به آن می‌زند و به منظور پخته شدن در کوره‌ قرار می‌دهند. پس از طی این مراحل هنرمند میناکار بر روی طرح‌ها و نقش‌های زیبایی را با رنگ‌های مخصوص میناکاری طراحی می‌کند که پس از اتمام طراحی مجدد ظروف میناکاری به کوره فرستاد می‌شود. فروشگاه صنایع دستی اصفهان کد های تخفیف ویژه ایی را برای مشتریان خود در نظر دارد.

همانطور که از اسمش پیداست مینای نقاشی نقش مینا روی لعاب شیشه ای طراحی می‌شود برای آماده سازی طراحی اول روی سفال، مس و دیگر اجسامی که قرار است میناکاری روی آن صورت گیرد رنگ سفید می‌زنند و 4 بار آن را در کوره‌های 700 درجه قرار می‌دهند تا رنگ لعاب ثابت شود. بعد از طراحی نهایی دوباره در کوره قرار می دهند دمای حدودا 400 درجه تا رنگ و طرح‌ها کاملا ثابت شود. محصول را لمس کنید و مطمئن شوید روی آن ترک خوردگی وجود ندارد ترک نشانگر عدم مرغوبیت و ماندن طلانی مدت محصول در کوره می‌باشد. آخرین موردی که در خرید میناکاری بهتر است به آن توجه نمایید لبه محصول است روی گوشه‌های محصول دست بکشید تیزی و برنده بودن آن نشان از عدم مهارت شخص تولید کننده دارد. شما می‌توانید از طریق سایت پامیراث خرید مطمئنی در حوزه صنایع دستی داشته باشید. همانطور که می‌دانید میناکاری نیز مانند خاتم‌کاری از هنرهای شهر اصفهان است.

در ابتدا طراحی مورد نظر را انتخاب می کنید، جنس رنگ ها میناکاری برای طراحی روی شیشه کمی متفاوت است. اگر نگاهی به سابقه میناکاری در ایران بیندازیم گوشواره‌هایی در نهاوند در دوره هخامنشیان یافتند که 7 تا 8 سال قبل از میلاد قدمت دارد. اوج هنر میناکاری در دوره سلجوقیان شکل گرفت از این دوره سینی لعابی وجو دارد که از جنس نقره می باشد و دارای طراحی زیبایی می باشد.

میناکاری روی ظروف سفالی

شما می توانید محصول میناکاری مدنظرتان را در طرح و نقش مورد علاقه خود خریداری نموده و حتی به شکل عمده به شکل هدایای تبلیغاتی سفارش دهید. در پشت تمام ظروف میناکاری این برند، عبارت محسن حیدری (Handicraft Heidari Mohsen) درج شده که به نشانه اصالت محصول فروخته شده است. شعار برند میناکاری ترکان عرضه محصولات با کیفیت و متنوع و الهام گرفته از نقوش اصیل ایرانی است. ضمانت و گارانتی محصولات شامل حفظ رنگ میناکاری است چرا که در کوره و تحت دمای مناسب حرارت دیده و از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه ساخته شده است.

خریدار عمده زیبا ترین گز خوری مینا کاری در ایران

صنایع دستی میناکاری اصفهان با بهترین قیمت و کیفیت عالی فروشگاه اینترنتی میناسنتر | گالری تبلیغاتی امیران تبلیغ
دیدگاه‌ها برای صنایع دستی میناکاری اصفهان با بهترین قیمت و کیفیت عالی فروشگاه اینترنتی میناسنتر | گالری تبلیغاتی امیران تبلیغ بسته هستند