دسته‌بندی نشده

شرایط دریافت خط خدماتی در سال جدید ️ 30% تخفیف مدیر پیامک | smsfars

وقتی در یک اپلیکیشن یا سایت ثبت‌نام می‌کنید و شمارهٔ همراه‌تان را وارد می‌کنید، یک پیامک حاوی نام کاربری یا رمز عبور برای شما می‌آید. پیامک‌های واریز و برداشت پول از حساب بانکی، کد پیگیری، ارسال نام کاربری و رمز عبور، پاسخ‌گویی تیکت و پیگیری سفارش هم پیامک‌هایی هستند که از طریق این خط ارسال می‌شوند. از خطوط خدماتی می‌توانید فقط جهت ارسال پیام کوتاه به مشترکین خود استفاده نمایید، این شماره‌ها در بخش بانک منطقه‌ای و کدپستی استفاده نمی‌شوند، متن پیامک از این خطوط باید فقط اطلاع رسانی باشد. خدماتی کردن خط محدود به اشخاص حقوقی داشتن شرکت ثبت شده نمی باشد و از امسال مخابرات برای افراد حقیقی نیز شرایط خدماتی کردن خط اختصاصی رااعلام کرده و هر فرد حقیقی می تواند فقط با داتن پروانه یا جواز کسب ارائه سفته های لازم خط را خدماتی کند. خط خدماتی کاربرد زیادی دارد و به ما کمک می‌کند تا به کسانی که تبلیغات خود را مسدود کرده‌اند یا اصطلاحا در لیست سیاه مخابرات هستند، تبلیغات پیامکی ارسال کنیم. تا پایان مطلب با قاصدک پیام همراه باشید تا با مزایا و کاربرد خط خدماتی آشنا شوید.

http://arya-cctv.irکسانی که سایت و اپلیکیشن دارند و صاحبان کسب‌وکارهای خانگی می‌توانند خط اشتراکی داشته باشند. خط اشتراکی به شما اجازه می‌دهد که برای لیست سیاه مخابرات هم پیامک بفرستید. سامانه پیامکی سب اس ام اس ، پیشرفته ترین سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی است که امکانات بسیاری جهت تبلیغات ، اطلاع مجله خبری اس ام اس فارس رسانی و ارتباط با مشتریان را از طریق پیامک ارائه می دهد . برای دریافت خطوط خدماتی اختاصی می بایست فرم خدماتی اپراتور در سربرگ شرکتتان به صورت تایپ شده تکمیل شود و تعهد نامه همراه با سفته را برای ما ارسال کنید تا تحویل اپراتور داده شود و خط تبلیغاتی شما به خدماتی تبدیل شود.

  • این خط در دستهٔ خطوط اختصاصی قرار می‌گیرد و پیامک با رضایت کاربر ارسال می‌شود.
  • بعد از ارسال تعهدنامه توسط ما به اپراتور در صورت موافقت معمولا 30 تا 40روز بعد خط پیامکی تبلیغاتی به خدماتی تبدیل می گردد و شما می توانید با این خطوط به همه اشخاص پیامک ارسال نمایید.
  • روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.
اگر شما هم پیامک های غیر تبلیغاتی ارسال می کنید و نیاز به ارسال به شماره هایی دارید که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود نموده اند، می توانید خطوط اختصاصی پیامکی خود را خدماتی کنید. با توجه به اینکه در حاضر بخش قابل توجهی از مشترکین همراه اول دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند، امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی به. این بخش گاها 30 الی 50 درصد دریافت کننده های یک ارسال را تشکیل می دهند. اغلب فروشگاه های اینترنتی یا بانک ها هستند که برای ارسال کد تائید یا پیامک واریز و برداشت، مراحل فروش یا ثبت سفارش از این خطوط جهت ارسال پیامک استفاده می‌کنند.

نوشته شده توسط پیامک پارسیان

در اولین شرط از شرایط دریافت خط خدماتی در سال جدید، باید به صورت شخصیت حقوقی وارد این فرآیند شوید و شناسنامه و کارت ملی خود را تقدیم نهاد مربوطه کنید. همچنین باید مبلغ معینی به عنوان سفته نزد این مجموعه قرار دهید. پس از انجام این فرآیند و طی شدن روال اداری، به احتمال زیاد پس از 2 الی 6 ماه، خط خدماتی شما آماده دریافت می باشد و می توانید از آن در جهت رفع امورات خود، استفاده نمایید. و همچنین در صورت تمایل به داشتن خط خدماتی اختصاصی خودتان می توانید با ارائه درخواست و پر کردن فرم های مربوطه و همچنین ارسال مدارک لازم، اقدام به دریافت خط خدماتی مختص خودتان نمایید. پیامک‌های ارسالی با خطوط خدماتی معمولا محتوای مشخصی دارند (کد فعالسازی، تاییدیه شماره تلفن همراه و…) این دسته از پیامک ها بیشتر ماهیت اطلاع رسانی دارند به این دسته از پیامک ها، پیامک های عملیاتی نیز می‌گویند.

به کدام موضوع علاقمندید؟

• مالک سامانه باید یک شرکت ،فروشگاه یا ارگان دولتی و خصوصی باشد. اگر می‌خواهید سایت خود را در کمتر از چند دقیقه در سرچ کنسول ثبت کنید، این مقاله را تا انتها… ارائه مجوز از بانك مركزي الزاميست واز طریق تیکت پشتیبانی میبایست ارسال گردد. در صورت عدم تطابق کد پستی با آدرس اعلام شده، احراز هویت خط انجام نخواهد شد. فقط به افرادی اعطا میگردد که دارای پروانه کسب یا اینماد معتبر باشند. نام، ایمیل و سایت من را در این مرورگر برای ارسال دیدگاه بعدی ذخیره کنید.

خط خدماتی چیست؛ انواع، مزایا و شرایط دریافت خط خدماتی

دیدگاه‌ها برای شرایط دریافت خط خدماتی در سال جدید ️ 30% تخفیف مدیر پیامک | smsfars بسته هستند