دسته‌بندی نشده

شرایط خطوط خدماتی | smsfars

در طرف مقابل، برخی از فروشگاه ها با ارائه شرایطی مانند دریافت کد تخفیف، شماره تماس مشتریان را گرفته و آن ها را از تخفیف و اطلاعیه های خود، آگاه می کنند. خط خدماتی بدون نیاز به سفته و کاملا رایگان با امکان عبور از بلک لیست است و برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی است. از این خطوط می‌توان در بخش ارسال تکی، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی استفاده کرد.

  • این دسته از خطوط قابل انتخاب نبوده و به صورت تصادفی یک شماره به کاربر تعلق می گیرد.
  • این دو دسته از خطوط، با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند و نباید آن ها را با یکدیگر یکسان فرض کرد.
  • متن تشکر از خرید مشتری تاثیر مثبتی بر کسب و کار و تجارت شما می گذارد.
  • فرم به صورت واضح و خوانا تکمیل و بارگذاری گردد در غیر اینصورت درخواست از سوی اپراتور عدم تایید خواهد شد.فرمت و فونت فرم به هیچ عنوان تغییر داده نشود.
  • شما دیگر می‌دانید به چه خطی، خدماتی می‌گوییم و برای ارسال چه پیام‌هایی، می‌توانیم از آن استفاده کنیم؛ بنابراین وقت آن شده است که شما را با انواع خطوط خدماتی آشنا کنیم.
دقت کنید که فایل اکسل احراز هویت تک ردیفه می باشد و تمام فیلدها تکمیل گردد. پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند. در خصوص صندوق‌های قرض‌الحسنه ، شرکت‌های بورس و … ارايه‌ی مجوز از بانک مرکزی الزامی است.

سیب اس ام اس

در شرکت‌های خصوصی نیاز است فرم خدماتی توسط مدیرعامل یا یکی از صاحبین امضاء که نام هایشان در روزنامه رسمی ذکر شده است، تکمیل گردد. (برای سازمان ها و ارگان های دولتی نیاز است فرم خدماتی توسط نماینده‌ای که معرفی‌نامه رسمی آن در پنل بارگذاری شده است تکمیل گردد). این سر شماره گزینه مناسبی برای کسب‌وکارهایی که به دنبال خطوط رند هستند نمی باشد! هزینه خرید خطوط 3000 نسبت به سایر اپراتورها مناسب است و نیازی به تمدید سالانه ندارد . خطوط 3000 نیز مانند سایر سر شماره ها قابلیت خدماتی شدن را دارند و مدت زمان لازم برای انجام این کار 60 روز خواهد بود. این خط با امکان عبور از بلک لیست جهت ارسالهایی که جنبه اطلاع رسانی دارند به سامانه اضافه شده است و بین تمامی کاربران متقاضی به اشتراک گذاشته شده است.

خط خدماتی

خطوط خدماتی در ارسال و دریافت پیامک همان خطوط عادی هستند با این تفاوت که شما تنها می توانید از آنها تنها برای اطلاع رسانی به مخاطبان خود استفاده نمائید. مجله خبری اس ام اس فارس بدون سفته نوع سوم از گروه خطوط خدماتی است و به سفته احتیاجی ندارد. این خط شرایط کمتری دارد و اشخاص حقیقی می‌توانند از آن استفاده کنند. این خطوط با پیش‌شماره ۹۹۹۹ ارائه می‌شوند و اشخاص حقوقی هم می‌توانند از آن استفاده کنند. ارسال گواهی امضاء برای تمامی خطوط الزامی می‌باشد، جهت ادارات و ارگان‌های دولتی تنها معرفی نامه رسمی در سربرگ اداره ارسال گردد کافیست. برای اپراتور باید سفته به میزان 20 میلیون و حتماً نام شرکت ارمغان راه طلایی در سفته قید شود.

شرایط خطوط خدماتی

موسسه‌ها و سازمان‌های حقوقی می‌توانند برای گرفتن خط خدماتی اختصاصی اقدام کنند. با ارائهٔ مدارک لازم، بعد از ۲ تا ۶ ماه، خط اختصاصی شما آماده می‌شود. وقتی از خطوط خدماتی برای فرستادن این پیام‌ها استفاده می‌کنید، کاربر متوجه می‌شود که این پیامک تبلیغاتی نیست و به اهمیت بیشتری برای آن قائل می‌شود. شما نمی‌توانید با این خط، محصول جدیدتان را تبلیغ کنید یا کد تخفیف بفرستید. شرکت‌های بیمه، فروشگاه‌های اینترنتی و بانک‌ها به خطوط خدماتی احتیاج دارند.

http://arya-cctv.ir

دیدگاه‌ها برای شرایط خطوط خدماتی | smsfars بسته هستند