دسته‌بندی نشده

سایت ارسال پیامک تبلیغاتی تبلیغات از طریق sms کندو اس ام اس | smsfars

اما باید به شما بگویم که اگر اصول تبلیغات پیامکی را رعایت کنید ، حتما به یک بازدهی بالایی خواهید رسید . مهم‌ترین تفاوت پیام کوتاه تبلیغاتی و پیام کوتاه خدماتی در قابلیت ارسال به بلک لیست است. پیام کوتاه‌های خدماتی قابلیت ارسال به بلک لیست (مخاطبانی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند) را دارند اما پیام کوتاه‌های تبلیغاتی این قابلیت را ندارند. علت این امر در این است که شما برای نوشتن متن پیامک تبلیغاتی چالش های کاملا متفاوتی روبرو هستید. در این مقاله قصد داریم تا با بررسی چالش های مربوط به نوشتن پیام کوتاه، یاد بگیریم چگونه متن پیامک تبلیغاتی بنویسیم.

  • بلکه شما باید یک متن هدفمند و مخاطب‌پسند برای پیامک خود تهیه کنید.
  • اگر روش‌های بالا جواب نداد، می‌توانید با شماره 9990 تماس گرفته و با اپراتور مشکل دریافت پیامک تبلیغاتی را مطرح کنید.
  • تبلیغات و بازاریابی از طریق اس ام اس تبلیغاتی بسیار سریع انجام می گیرد و امکان برقراری ارتباط با انبوهی از مخاطبین در مدت زمان بسیار کوتاهی برای شما فراهم است.
  • ارسال اس ام اس تبلیغاتی، یک ابزار بسیار مناسب برای تبلیغات کسب و کارهای مختلف است.

در این مقاله ما این موضوع را به صورت کامل شرح خواهیم داد و هر یک از انواع پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی را به صورت کامل به شما معرفی خواهیم کرد. دلیل این موضوع این است که 90 درصد پیام ها در عرض 3 دقیقه باز میشوند. این دقیقا همان چیزی هست که پیامک را برای فروش حساس به زمان عالی میکند، زیرا تقریبا تمام کاربران پیام شما را بلافاصله خواهند دید. میتوانید محدودیت زمانی برای فروش قایل شوید یا به مشتریان خود برای اینکه چه تعداد محصول با تخفیف فروخته شود خبر رسانی کنید. نسخه کامل تمام امکانات نسخه استاندارد را دارد و باتوجه به اینکه تعرفه پیامک پایین تری دارد مناسب برای کاربرانی است که در طولانی مدت از سامانه برای تبلیغات انبوه استفاده می کنند.

روش های ارسال اس ام اس تبلیغاتی

به این معنا که شما باید با یک شرکت واسطه ارسال اصلی را انحام دهید. این شرکت‌ها اکثرا نرم افزارهای فوق العاده ساده و با امکانات پایین برای ارسال پیامک دارند. هدف شرکت‌های زیر مجموعه افزایش کیفیت وب سرویس است و قصد این شرکت‌ها فعالیت با نمایندگان حقوقی مانند شرکت ایده پردازان می‌باشد. شرکت‌هایی مانند ایده پردازان الکترونیک با این اپراتورهای پیامک قرارداد دارند و ارسال اس ام اس تبلیغاتی شما را انجام می‌دهند. برای این کار نیاز است که شما شماره تمامی مخاطبان و مشتریان خود را داشته باشید و آن را در پنل بارگذاری کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت انبوه

بسته به پیش شماره ای که برای شما پیامک ارسال می کند می توانید استفاده کننده آن خط را پیدا کنید. برای دریافت خدمات فوق در سریعترین زمان ممکن، با ارسال عدد 1 به شماره ، نام کاربری و رمزعبور خود را دریافت نمایید. پس از ورود به سامانه، تمامی مراحل به صورت واضح به شما نمایش داده می شود.

چرا باید از اس ام اس تبلیغاتی استفاده کنیم؟

وب وان اس ام اس این برآورد هزینه را در قالب تعرفه پیامکارسالی با توجه به هزینه ارسال اس ام اس و همچنبن مبلغی که شارژ می کنید و نیز تعرفه خطوط اپراتور های مختلف وب وان برای کاربران به شما ارائه داده است. اما لازم است که برای انتخاب و بهترین سرویس دهنده ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی به چند نکته توجه کنید. ارسال پیامک در سامانه بهین پیام بدون نیاز به خرید پنل اس ام اس و یا پرداخت هزینه ی فعالسازی است . یعنی شما با استفاده از پنل اس ام اس رایگان بهین پیام نیز می توانید پیامک های انبوه خود را با تعرفه ی هر پیامک ، ارسال نمایید . گزارش گیری و مخاطبان هدفمند دو مزیت مجله خبری اس ام اس فارس انبوه است که در پنل همیار اس ام اس در اختیار شماست. با شماره گیری کد دستوری 8999 همراه اول می‌توانید سرویس پیامک‌ های تبلیغاتی و ارزش افزوده خط همراه اول خود را غیر فعال کنید.

http://arya-cctv.ir

دیدگاه‌ها برای سایت ارسال پیامک تبلیغاتی تبلیغات از طریق sms کندو اس ام اس | smsfars بسته هستند