دسته‌بندی نشده

خط خدماتی چیست؟ کاربرد و مزایا خطوط خدماتی قاصدک پیام | smsfars

برای دریافت خط خدماتی باید به صورت شخصیت حقوقی اقدام کنید، دارای شناسه ملی و شماره ثبت باشید، مبلغ معینی سفته تضمین بدهید (مبلغ سفته برای هر پیش شماره متفاوت است) و تقریبا دو تا شش ماه زمان لازم است تا خط تبلیغاتی تبدیل به خدماتی شود. حال با این شرایط، سامانه پیامکی فراپیامک شرایط بسیاری عالی در اختیار شما قرار داده است. خط خدماتی 9000 برای اشخاص حقیقی اشخاص حقیقی می‌توانند در اپراتور 9000 بدون ارائه مدارک حقوقی، سفته یا چک اقدام به خدماتی کردن خط اختصاصی (خط خدماتی 9000) جهت ارسال به بلک لیست سیاه نمایند. خط خدماتی یک حالتی از خط اختصاصی است که با دریافت یک سری مدارک حقوقی و شرکتی اپراتور خط اختصاصی را به خط خدماتی تبدیل می‌کند. توجه کنید که با خط خدماتی ارسال تبلیغات، ارسال پیامک‌های تبریک و تسلیت، اعلام برنده شدن در مسابقه‌ها، مناسبت‌ها و اس‌ام اس‌های تخفیفات ممنوع است و فقط ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی امکان‌پذیر است.

  • این دسته از خطوط، مربوط به چندین کسب و کار بوده و مخاطبین از طریق آن، قادر به دریافت پیامک از جانب کسب و کار های مختلفی می باشند.
  • در غیر این صورت شما جریمه خواهید شد .خطوط خدماتی متعلق به شرکت ها.
  • هزینه ارسال های بلک لیست در ارسال با تمامی سرشماره ها، پس از به روز رسانی گزارشات ارسال به صورت خودکار عودت داده می شود.
  • خطوط به راحتی و ظرف مدت 60 روز قابلیت تبدیل شدن به خطوط خدماتی را دارند.
  • محدودیتی برای خرید و استفاده همزمان از چند خط در پنل پیامکی وجود ندارد.

۲- کلیه موارد در فرم خدماتی بایستی در کادر جدول ذکر گردد و هیچ موردی خارج از کادر ذکر نگردد. امضا و مهر نیز بایستی کاملا واضح و مشخص باشد و بر روی نوشته ها درج نگردد. فرم به صورت واضح و خوانا تکمیل و بارگذاری گردد در غیر اینصورت درخواست از سوی اپراتور عدم تایید خواهد شد.فرمت و فونت فرم به هیچ عنوان تغییر داده نشود. ﻻزم بذكر است به محض خدماتی شدن شماره، حتما به شما اطﻼع رسانی خواهد شد. با توجه به اینکه روال جدید درخواست شماره خدماتی تاکنون انجام نشده است، لذا این مجموعه در قبال نحوه بررسی درخواست ها و یا زمان اعلام نتیجه بررسی اطلاعاتی ندارد. با اینحال، در مورد شماره هایی که درخواست آنها مورد موافقت همراه اول قرار گرفته باشد، به محض اعلام به این مجموعه، به شما اطلاع داده خواهد شد، بنابراین خواهشمند است از پیگیری وضعیت پروسه خدماتی جدا خودداری نمایید.

مراحل خدماتی کردن خطوط به چه صورت است؟

ارائه تعهدنامه تکمیل شده فایل پیوست، در سربرگ شرکت یا سازمان به همراه مهر و امضای صاحبان امضا. طبق ابلاغیه شرکت ارتباطات سیار ایران از اول اردیبهشت ماه سال ۹۲ ، سرشماره های ارسال پیامک به دو شاخه خدماتی و تبلیغاتی دسته بندی می شوند. در صورتی که شرکت یا سازمانی بیش از سه بار به تعهدات خود عمل نکرده و اقدام به ارسال پیامک انبوه نماید، کلیه رنج شماره‌های آن شرکت از لیست سفید حذف خواهد شد. پیام هایی مشخص با محتوای اطلاع رسانی، از طرف مجموعه‌ها برای افرادی شناخته شده که خودشان درخواست ارسال اس ام اس داشته‌اند، فرستاده می‌شود. محتوای کلی در این پیام ها رساندن اطلاعات و یا خدمات به مخاطبین است.

اگر می‌خواهید خط خود را خدماتی کنید موضوع سفته دوباره مطرح می‌شود که البته جای ترس وجود ندارد. برای دریافت خطوط خدماتی اختصاصی می‌بایست فرم خدماتی اپراتور در سربرگ شرکتتان به‌صورت تایپ شده تکمیل شود و تعهدنامه همراه با سفته را برای ما ارسال نمایید تا تحویل اپراتور داده شود و خط تبلیغاتی شما به خدماتی تبدیل شود. مجله خبری اس ام اس فارس ارسال پیامک خط خدماتی خطوط ارسال پیامک اس ام اس به بلک لیست اطلاع رسانی (ارسال کد فعالسازی، اطلاعات پرداخت، ورود به سایت) عبور از بلک لیست کاربرد دارد. اکنون که با خط خدماتی کامل اشنا شدید لازم به ذکر است برای تبدیل خطوط تبلیغاتی به شماره خدماتی اختصاصی می بایست شرکت حقوقی . شناسه ثبت ملی داشته باشد/تعهدنامه خدماتی را تکمیل نمایید و همراه با سفته به ادرس شرکت فناوری هوشمند ارسال نمایید تا مدارک شما به اپراتور جهت انجام پروسه خدماتی تحویل داده شود .

مراحل تبدیل خط 1000 به خط خدماتی

برای اینکه بتوانید همین امروز پیامک خدماتی ارسال کنید و از این خطوط استفاده نمایید کافی است در سرویس پنل پیامکی تابان اس ام اس ثبت نام کنید. زمانی که تعداد پیامک‌های تبلیغاتی زیاد شدند، بعضی از مشترکین این پیامک‌ها را مسدود کردند. با مسدودشدن پیامک‌ها، بعضی از پیام‌های مهم هم ارسال نمی‌شد؛ بنابراین شرکت ارتباطات سیار ایران تصمیم گرفت برای پیامک‌های اطلاع‌رسانی، خط دیگری را تعریف کند. در نتیجه، خط خدماتی با هدف ارسال اطلاعات ضروری و شرط رضایت کاربر به وجود آمد. کاربران گرامی تا پایان فرایند تبدیل خط اختصاصی به خط خدماتی میتوانند از وب سرویس خدماتی پیامک سامانه پیامک ملی به صورت رایگان استفاده نمایند. بر این اساس این خطوط مانند سابق امکان ارسال به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود نموده اند را ندارند.

http://arya-cctv.ir

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی چیست؟ کاربرد و مزایا خطوط خدماتی قاصدک پیام | smsfars بسته هستند