دسته‌بندی نشده

خط خدماتی چیست؟ کاربرد و مزایا خطوط خدماتی قاصدک پیام | smsfars

در چنین شرایطی، تنها راه ارسال پیامک انبوه به این کاربران خدماتی سازی خطوط است. برای اینکه بتوانید خطوط پیامکی خود را به یک مجله خبری اس ام اس فارس تبدیل کنید، نیاز دارید برخی از مراحل را طی نمایید. نخستین مرحله، دریافت فرم تعهدنامه تعریف شماره خدماتی می باشد.

چگونه بدون سفته خط خدماتی بگیریم ؟

مخاطبانی که از دریافت پیامک انصراف داده، یا دیگر از خدمات شرکت استفاده نمی‌کنند، باید از لیست شماره‌ها حذف شده، در ادامه مخاطبان جدید به فهرست مذکور افزوده شوند. پنل اس ام اس قاصدک پیام یکی از کامل ترین سامانه های ارسال اس ام اس با نزدیک به یک دهه سابقه فعالیت می باشد. ۸- موضوع و محتوا و نمونه پیامک اعلام شده بایستی با فعالیت شرکت و محتوای سایت مرتبط باشد. ۱- خدماتی شدن خطوط فقط برای اشخاص حقوقی كه دارای شناسه ملی و شماره ثبت می باشند، امكان پذیر است. 1 – خدماتی شدن خطوط فقط برای اشخاص حقوقی كه دارای شناسه ملی و شماره ثبت می باشند، امكان پذیر است.

  • 1 – از این خطوط نمی توانید در قسمت ارسال منطقه ای و کد پستی و شماره های غیر که مشترک شما محسوب نمی شوند استفاده نمایید.
  • ارسال راهنمای غیرفعالسازی و یا نحوه خروج از دریافت پیام های خدماتی بصورت ماهانه برای کلیه مشترکین و سرویس ها الزامی می باشد.
  • در بخش بعدی، شرایط دریافت خطوط خدماتی بدون سفته را توضیح می‌دهیم.
  • سامانه پیامکی سب اس ام اس ، پیشرفته ترین سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی است که امکانات بسیاری جهت تبلیغات ، اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان را از طریق پیامک ارائه می دهد .

مشخص ودر محدوده کاری همان مجموعه برای مشرکین شناخته شده که خود انها درخواست دریافت این پیامک هارا داده اند ارسال میکنند بعلاوه محتوای ان اطلاعات رسانی و ارائه خدمات به افراد داوطلب و شناخته شده میباشد . برای اینکه بتوانید از خط خدماتی استفاده نمایید، باید آن را دریافت کنید. برای دریافت این خطوط نیز باید مراحل و شرایط خاصی را طی نمایید.

ارسال پیامک تکی و گروهی

خطوط ثابت هم مانند سایر اپراتور ها به راحتی و ظرف مدت 60 روز قابلیت تبدیل شدن به خطوط خدماتی را دارند. اگر قصد خدماتی کردن خط را دارید، باید شرکتی حقوقی یا شناسه ملی و شماره ثبت باشید تا خط پیامکی شما، به شماره خدماتی تبدیل شود. به علاوه، باید تعهدنامه ای را ارائه داده و سفته با مبلغ مشخصی ارائه دهید تا خط خدماتی دریافت کنید. نکته قابل ذکر این است که درخواست هایی که حقیقی باشند، از طرف اپراتورها به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند. اگر کسب‌وکار کوچکی هستید شرکت ثبت‌شده ندارید، برای ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی می‌توانید از خط خدماتی اشتراکی استفاده کنید.

در شرکت های خصوصی نیاز است فرم خدماتی توسط مدیر عامل یایکی از صاحبین امضاء که نامشان در روزنامه رسمی ذکر شده است تکمیل گردد . شماره‌های واجد شرایط خدماتی سازی خطوط پس از بررسی کارشناسان اپراتور در لیست شماره های خدماتی (لیست سفید) قرار خواهند گرفت. خطوط خدماتی 9000 قابلیت ارسال پیامک تکی یا گروهی را دارند و در وب سرویس نیز قابل استفاده هستند.

http://arya-cctv.ir

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی چیست؟ کاربرد و مزایا خطوط خدماتی قاصدک پیام | smsfars بسته هستند