دسته‌بندی نشده

خط خدماتی چیست؟ کاربرد و مزایا خطوط خدماتی قاصدک پیام | smsfars

دریافت خط خدماتی (بدون سفته و رایگان) با امکان ارسال‌ پیامک‌هایی بلک لیست جهت که جنبه اطلاع رسانی دارند به سامانه اضافه شده است. برای فعال سازی خط خدماتی اختصاصی برای افراد حقیقی نیازی به سفته نمی‌باشد و باتوجه به اینکه شما سفته از افراد حقیقی در حال حاضر دریافت نمی‌شود. متاسفانه بدون خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک به بلک لیست ها وجود ندارد و حتما می بایست از طریق این خطوط پیامک ارسال کنید. اگر حدود 70% مشترکین تلفن همراه را نادیده بگیرید بدون استفاده از خط خدماتی نیز می‌توانید از پیامک کد فعال سازی برای افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی آنها آزاد است، استفاده کنید که مطمئنا مد نظر شما چنین چیزی نیست. پیش از آنکه به راه تبدیل خط تبلیغاتی به خدماتی برسیم، باید ببینیم چرا خدماتی کردن خطوط مهم است. مشترکانی که اعلام کرده‌اند تمایلی به دریافت پیامک های انبوه تبلیغاتی ندارند در این لیست قرار می‌گیرند.

  • ۳ – یک فقره سفته ضمانت به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال، بدون تاریخ و بدون شرح را ضمیمه‌ی تعهدنامه‌ی خود کنید.
  • برای دریافت خط خدماتی بدون سفته از شرکت ما شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه جداگانه و مازاد بر پنل پیامکی نمی‌باشد و تنها با ثبت نام پنل اس ام اس پیامکی می‌توانید از خطوط خدماتی ما به صورت رایگان استفاده کنید و اقدام به ارسال پیامک نمایید.
  • برای خدماتی کردن خطوط نام فایل شماره مخاطبان و تصویر اسکن‌شدۀ فرم به نام شماره تلفن ایجاد و ارسال شود.
  • 3_ یک سفتۀ ضمانت به مبلغ 50 میلیون ریال، بدون تاریخ و بدون شرح را ضمیمه‌ی تعهدنامه‌ی خود کنید.
از آن می‌توانید برای اطلاع‌رسانی استفاده کنید؛ بنابراین با این خط نمی‌توانید پیامک کد تخفیف و تبریک تولد بفرستید. برای فعال سازی بعد از فعال کردن کامل پنلتان با خطی که با آن در سامانه ثبت نام کرده اید عبارت زیر را به شماره ۱۰۰۰۴۰۴۰۴۱۴۰۴۰ ارسال نمایید. لازم به ذکر است این امکان فقط برای پنل هایی فعال میشود که این قابلیت از جمله امکانات تعریف شده آنها باشد. این سامانه سرویس‌های گوناگونی را برای کاربران خود مهیا کرده تا بتوانند با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان به بالاترین اثربخشی مدنظرشان از طریق ارسال پیامک گروهی هدفمند برسند.

۴ – توجه داشته باشید که برای شرکت های خصوصی، گواهی امضای مدیر عامل باید به همراه مدارک ارسال شود. مجله خبری اس ام اس فارس برای افراد حقیقی قابلیت دریافت پیامک هم دارد و شما می توانید با مخاطبین خودتان در تعامل باشید. در حال حاضر یکی از ارزان ترین و به صرفه ترین روش های تبلیغاتی ارسال پیامک است.با این روش می توانید تبلیغاتی هدفمند و ارتباط دوطرفه با مشتریانتان را به کسب و کار خود هدیه دهید. 4_توجه کنید که برای شرکت‌های خصوصی، گواهی امضای مدیر عامل باید به همراه مدارک ارسال شود.

شماره و خطی از لیست سفید و حالت خدماتی خارج خواهد شد اگــــر:

فرم‌ تعهدنامه را به دقت بخوانید و پیامکی غیر از اطلاع‌رسانی به مخاطب نفرستید. در این مقاله، نکات مربوط به خط خدماتی بیان شده است، اگر سؤالی در این زمینه دارید، با ما در بخش نظرات در میان بگذارید. اگر دانشگاهی یا مدرسه‌ای خط اختصاصی خود را به خط خدماتی تبدیل کند می‌تواند اس ام اس‌های اطلاع‌رسانی زمان‌بندی کلاس‌ها را به دانشجویان و دانش‌آموزان ارسال کند. مثلا شرکت‌های بیمه برای اطلاع‌رسانی زمان سررسید بیمه‌ها به مشتریان با خط خدماتی پیامک‌های تاریخ انقضای بیمه نامه‌ها را به لیست سیاه مشتریان می‌فرستند. پیامک‌های تبلیغاتی مثل تبلیغات بیمه نامه‌ی آتش‌سوزی، تخفیف بیمه‌ی شخص ثالث و… ممنوع است و تخلف محسوب می‌شود. خط خدماتی و خط تبلیغاتی، دو دسته از خطوط می باشند که در اختیار شرکت ها یا سازمان ها و کسب و کار ها قرار می گیرند.

مراحل خدماتی کردن خط ۰۲۱ (خط ثابت)

از جمله مدارکی می باشد که باید برای دریافت این خطوط، ارائه نمایید. پس از ارسال این مدارک، می توانید وارد مراحل دیگر شوید و رفته رفته اقدام به دریافت خطوط خدماتی خود کنید. توجه کنید که شرایط ارسال پیامک در خط خدماتی، منوط به این موضوع می باشد که افراد دریافت کننده، مایل به دریافت پیامک باشند و در صورت عدم رضایت آن ها، امکان ارسال پیامک مقدور نمی باشد و این دسته از افراد از لیست سفید ارسال، حذف می شوند. شما می توانید بدون محدودیت برای مخاطبین خود پیامک ها را ارسال کنید و از این شیوه بازاریابی و تبلیغات، به بهترین شکل و با بالاترین بازدهی، بهره ببرید.

http://arya-cctv.ir

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی چیست؟ کاربرد و مزایا خطوط خدماتی قاصدک پیام | smsfars بسته هستند