دسته‌بندی نشده

خط خدماتی چیست؟ شیوه خدماتی سازی خط از 0 تا 100به زبان ساده | smsfars

خطوط 9000 از ابتدا خدماتی هستند و قابلیت عبور از لیست سیاه را دارند. با کمک مشاوران مدیانا، بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی بگیرید. کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم. در خصوص شرکت هایی که نماینده رسمی سازمان دولتی باشند ارائه معرفی نامه از سازمان مربوطه نیز الزامیست واز طریق تیکت پشتیبانی میبایست ارسال گردد.. لازم بذکر است به محض خدماتی شدن شماره، در همین بخش از سامانه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

  • اپراتور های ارسال پیامک تبلیغاتی بخشنامه جدیدی برای ارسال به شماره هایی که دریافت اس ام اس های انبوه را مسدود نموده اند ، صادر نمود.
  • پیامک‌های تبلیغاتی مثل تبلیغات بیمه نامه‌ی آتش‌سوزی، تخفیف بیمه‌ی شخص ثالث و… ممنوع است و تخلف محسوب می‌شود.
  • خط خدماتی یکی از روش های ارسال پیامک های اطلاع رسانی و خبری به افراد گیرنده مسدود است که با استفاده از این روش به راحتی میتوانید پیامک های متنی خود را به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی خودشان را مسدود کردند، ارسال کنید.
  • اما سازمان ها و مجموعه های دولتی نیازی به سفته و گواهی امضا ندارند.

تا افراد حقیقی بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی بتوانند خط خدماتی اختصاصی داشته باشند. در شرکت‌های خصوصی نیاز است فرم خدماتی توسط مدیرعامل یا یکی از صاحبین امضاء که نامشان در روزنامه رسمی ذکر شده است، تکمیل گردد. (برای سازمانها و ارگانهای دولتی نیاز است فرم خدماتی توسط نماینده‌ای که معرفی‌نامه رسمی آن در پنل بارگذاری شده است تکمیل گردد). برای دریافت خط خدماتی و تبدیل خط تبلیغاتی به خط خدماتی شما باید در مرحله اول شرکت حقوقی و شناسه ثبت ملی داشته باشید . خطوط سامانتل نیز مانند خطوط 9000 از ابتدا به صورت خدماتی هستند و قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه را دارند.

http://arya-cctv.irاخذ خطوط خدماتی، فقط برای ارگانها و سازمانها و شرکتها مسیر است و دارای قوانین و مراحل خاصی است؛ از این رو، فعالسازی آن برای افراد عادی، ممکن نیست. کاربرهای حقیقی نمی‌توانند با شماره‌های همراه اول، خط خدماتی بگیرند. کاربرهای حقوقی هم به شناسهٔ ملی و شمارهٔ ثبت احتیاج دارند و باید تعهد دهند که با این خط، پیامک تبلیغاتی نمی‌فرستند.

ارسال پیام صوتی

۳-در صورت عدم رعایت قوانین خطوط خدماتی از پنل کاربر حذف خواهد شد. ۲-نمایندگان محترم ملزم به درج قوانین مندرج در این صفحه در وبسایت خود و مانیتور کردن پیامکهای ارسالی توسط کاربرانشان میباشند. علیرغم ارسال لیست مشترکان، درصورتی‌که مشترکی از دریافت هرگونه پیامک شکایت کرده باشد، ولی تمهیداتی در خصوص انصراف مشترک از دریافت پیامک دیده نشود، شماره از لیست سفید خارج شده، مسئولیت عواقب بعدی برعهده مالک شماره خواهد بود. اگر می‌خواهید بیشتر با ارسال پیامک خدماتی و آموزش‌های مرتبط با آن آشنا شوید، روی لینک کلیک کرده و مقالۀ آموزشی ارسال پیامک خدماتی را بخوانید. در اینجا مزایای این شیوه بازاریابی به همراه نمونه متن پیامک را برایتان آورده ایم. بازاریابی پیامکی برای باشگاه های بدنسازی کاربرد و مزایای گسترده ای دارد.

هزینه دریافت خطوط خدماتی بدون سفته چقدر است؟

مجله خبری اس ام اس فارس هم بصورت اختصاص و به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می گیرد. حتماً این فرم را بر روی سربرگ شرکت خود پرینت کنید و توجه داشته باشید که بدون مهر و امضاء نباشد. ۱ – قبل از ارسال تعهدنامه خطوط ۵۰۰۰۱ و ۵۰۰۰۲ و ۵۰۰۰۵ دقت کنید که حتما نکات زیر در آن رعایت شده باشد. در غیر اینصورت روند کار شما به تاخیر می‌افتد و مجبور خواهید که دوباره این مراحل را تکرار کنید.

نحوه دریافت خط خدماتی

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی چیست؟ شیوه خدماتی سازی خط از 0 تا 100به زبان ساده | smsfars بسته هستند