دسته‌بندی نشده

خط خدماتی چیست؟ شرایط دریافت خط خدماتی چگونه است؟ فصل اس ام اس | smsfars

در مرحله ی سوم، باید فرمی که تکمیل شده است را در کنار تصویر سفته و شماره اکسل، در پنل مورد نیاز تکمیل نمایید. حال باید منتظر بررسی کارشناس باشید تا مدارک تایید و آماده انجام خدمات شود. در مرحله ی بعد، مدارک تایید شده و توسط کارشناس به اپراتور ارسال می شود. پس از انجام این کار، در صورت تایید اپراتور، می توانید خط خدماتی خود را جهت ارسال پیامک، استفاده نمایید.

http://arya-cctv.ir

همچنین بدلیل اینکه روال خدماتی شدن خطوط توسط اپراتور انجام می شود، زمان انجام شدن درخواست خدماتی، خارج از دسترس سامانه می باشد اما حدودا یک ماه الی دوماه زمانبر خواهد بود. مستند حاضر جهت ارائه راهنمایی های لازم درخصوص شرایط خدماتی شدن شماره ( قابلیت عبور ازلیست سیاه) می باشد که مجله خبری اس ام اس فارس به حضورتان ارائه می گردد. بازاریابی با استفاده از ایموجی‌ها در پیامک تجاری یک راه عالی برای افزایش نرخ کلیک و تعامل است. به همین دلیل است که ما این مقاله را تهیه کردیم تا به شما کمک کنیم، ایموجی‌های مناسب برای کمپین پیامکی خود را پیدا کنید تا بتوانید کسب و کار خود را توسعه…

  • صرفا شماره مشترکین مدنظر است و درحال حاضر هیچگونه اطلاعات دیگری نیاز نیست ضمنا هر زمان اپراتور آپدیت لیست را بخواهد می بایست ارسال فرمایید.
  • برای تبدیل خطوط تبلیغاتی به شماره خدماتی اختصاصی و دریافت خط خدماتی (به جز در اپراتور ۵۰۰۰۱) می بایست شرکت حقوقی داشته باشید، تعهدنامه خدماتی را تکمیل نمایید و همراه با سفته به اپراتور جهت انجام پروسه خدماتی تحویل دهید.
  • سرعت ارسال پیامک از طریق خطوط ثابت به نسبت سایر اپراتورها پایین تر است، گزارشات ارسالی دقیق نیست و تعداد پیامک های ناموفق و نرسیده به مخابرات در این پیش شماره بالا است.
  • ارسال اس ام اس انبوه روشی است که در آن پیامک جهت تبلیغات در حجم بالا و از طریق انواع مختلف ارسال به طیف گسترده ای از مخاطبان یک کسب و کار ارسال می‌شود.

خط خدماتی شامل خطوطی هستند که با خرید این خطوط می توانید به شماره هایی که جز بلک لیست مخابرات بوده و نیز جزء مشترکین شما هستند پیامک ارسال نمایید. در نظر داشته باشید از این خطوط نمی توانید در قسمت بانک منطقه ای و کد پستی و شماره های غیر که مشترک شما محسوب نمی شوند استفاده نمایید. در صورتی که حتی به یک شماره غیر از بانک شماره مشترکین خودتان ارسال انجام دهید پیامک تبلیغاتی محسوب شده و شامل جریمه می گردد. هرگونه اطلاع رسانی به لیست مشترکین خود ارسال خدماتی محسوب می شود. برای اینکه متوجه اهمیت خط خدماتی برای یک شرکت، سازمان یا کسب و کار شوید، باید به خوبی با مزایای آن آشنا شوید. این دسته از خطوط از جهات مختلفی می تواند یک مجموعه را متمایز کند.

فعالسازی خط خدماتی عمومی

جهت خدماتی نمودن خطوط ۲۱ بایستی مالکیت خط در مخابرات به صورت حقوقی (به نام شرکت یا سازمان) ثبت شده باشد. ۹- پس از اعلام موضوع و محتوا پیامکی ذکر یک نمونه پیامک در فرم خدماتی الزامی می باشد. 1 – از این خطوط نمی توانید در قسمت ارسال منطقه ای و کد پستی و شماره های غیر که مشترک شما محسوب نمی شوند استفاده نمایید.

برای تبدیل خطوط تبلیغاتی به شماره خدماتی اختصاصی و دریافت خط خدماتی (به جز در اپراتور ۵۰۰۰۱) می بایست شرکت حقوقی داشته باشید، تعهدنامه خدماتی را تکمیل نمایید و همراه با سفته به اپراتور جهت انجام پروسه خدماتی تحویل دهید. خط خدماتی برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی به افرادی که مجموعه ما را میشناسند و یا منتظر دریافت پیامک ما هستند پیامک هایی با شماره خدماتی ارسال میشود از خطوط بلک لیست عبور کرده و به تمامی شماره ها ارسال می شود. ۱- خطوط خدماتی جهت ارسال پیامک هاییست که در وهله اول متن پیام اطلاع رسانی و پیامک غیر تبلیغاتی بوده و در وهله دوم، کاربر منتظر دریافت این پیامک باشد (نظیر ارسال کدفعالسازی و …) . بنابراین ارسال پیامک های تبلیغاتی ، پیامکهای تبریک ، مناسبتی و تسلیت ها و هر پیامکی که کاربر انتظار دریافت آنرا ندارد از طریق این خطوط ممنوع میباشد. در پیامهای اطلاعرسانی راه ارتباطی و لینک و اسم برند ذکر نمیشود.

پیامک سایت فروشگاهی

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی چیست؟ شرایط دریافت خط خدماتی چگونه است؟ فصل اس ام اس | smsfars بسته هستند