دسته‌بندی نشده

خط خدماتی چیست؟ شرایط دریافت خط خدماتی بدون سفته یکتانت | smsfars

لطفا پس از ارسال مدارک، فقط از طریق همین بخش از سامانه پیگیری نمایید. توجه فرمایید به درخواست هایی که نکات ذیل را رعایت نکرده باشند رسیدگی نشده و وضعیت آن “رد شده” خواهد شد. سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد.

شرایط جدید خطوط خدماتی

چهارمین ویژگی این خطوط، این است که می توانید در هزینه ها و وقت خود صرفه جویی کنید. با این امکان، می توانید به سرعت برای مخاطبین خود پیامک ارسال نمایید و از این خدمات در جهت هدف خود، استفاده نمایید. سرانجام دسته ی آخر از انواع خطوط پیامکی خدماتی، مربوط به خطوط اختصاصی می باشد. همانطور که از نام این خطوط پیداست، این خط ها اختصاصی بوده و کسب و کار ها می توانند مالکیت آن را به تنهایی برای خود داشته باشند.

  • با توجه به اینکه این خطوط برای افراد حقیقی فعال می‌شود نیازی به ارائه مدارک شرکت نمی‌باشد و صرفا ارسال مدارک مربوط به کسب و کار شامل اینماد یا پروانه کسب کافی است.
  • وارد نمودن آدرس سایت در فرم فقط برای افرادی که اینماد دارند الزامیست.
  • اگر به دنبال استفاده از سامانه پیامکی در جهت ارسال پیامک های خدماتی و اطلاع رسانی هستید، در این مطلب همراهمان باشید.
  • اگر کسب‌وکار کوچکی هستید شرکت ثبت‌شده ندارید، برای ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی می‌توانید از خط خدماتی اشتراکی استفاده کنید.
  • پیام‌های تشکر راهی برای نشان دادن ارزش به مشتریان فروشگاهتان خواهد بود، پیام‌های تشکر نه تنها مؤدبانه هستند، بلکه می‌توانند ابزار قدرتمند بازاریابی…
  • 3_ یک سفتۀ ضمانت به مبلغ 500 میلیون ریال، بدون تاریخ و بدون شرح را ضمیمه‌ی تعهدنامه‌ی خود کنید.

می توانید با مشاورین مدیر پیامک تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. 1_برای کامل کردن فرم تعهد نامه خط 021 به موارد زیر توجه کنید. 1_قبل از ارسال تعهدنامه خطوط و و دقت کنید که حتما موارد زیر در آن رعایت شده باشد. در غیر اینصورت روند کار شما به تاخیر می‌افتد مجله خبری اس ام اس فارس و شما باید دوباره این مراحل را تکرار کنید. ارائه تصویر کارت ملی مدیرعامل، نماینده مدیرعامل یا نماینده قانونی شرکت که در تعهدنامه معرفی شده است از طریق تیکت پشتیبانی میبایست ارسال گردد. توجه نمایید در تعهدنامه قسمت مربوط به ” جامعه هدف” بطور واضح و دقیق مشخص شده باشد.

شرایط دریافت خط خدماتی اختصاصی

تعرفه ارسال این خطوط در مقایسه با تمامی اپراتورها بیشتر است و قابلیت انتخاب سرشماره دلخواه برای آن وجود ندارد. این خطوط همان شماره هایی هستند که هنگام دریافت انواع مختلف پیامک در تلفن همراه خود مشاهده میکنید. از این خطوط برای ارسال پیامک های انبوه و یا پیامک هایی مبنی بر اطلاع رسانی استفاده می شود. هرگونه ارسال پیامک که بدون رضایت صاحب تلفن همراه و بدون اطلاع ایشان صورت گیرد، پیامک تبلیغاتی محسوب می شود و ارسال اینگونه پیام ها برای مخاطباتی که خود درخواست عدم دریافت این پیامکها را داده اند امکانپذیر نیست. برخی از کاربران این تصور را دارند که خط خدماتی دارای سرعت ارسال کمتر یا بیشتری نسبت به خطوط تبلیغاتی عادی است؛ اما این طور نیست و سرعت ارسال پیامک ها به خدماتی یا تبلیغاتی بودن خط ارتباطی ندارد.

پس خدماتی سازی خط اختصاصی چیست و چه کاربردی دارد؟

جهت خدماتی نمودن خطوط ۲۱ بایستی مالکیت خط در مخابرات به صورت حقوقی (به نام شرکت یا سازمان) ثبت شده باشد. ۹- پس از اعلام موضوع و محتوا پیامکی ذکر یک نمونه پیامک در فرم خدماتی الزامی می باشد. 1 – از این خطوط نمی توانید در قسمت ارسال منطقه ای و کد پستی و شماره های غیر که مشترک شما محسوب نمی شوند استفاده نمایید.

http://arya-cctv.ir

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی چیست؟ شرایط دریافت خط خدماتی بدون سفته یکتانت | smsfars بسته هستند