دسته‌بندی نشده

خط خدماتی چیست؟ شرایط دریافت خط خدماتی چگونه است؟ فصل اس ام اس | smsfars

در اولین شرط از شرایط دریافت مجله خبری اس ام اس فارس در سال جدید، باید به صورت شخصیت حقوقی وارد این فرآیند شوید و شناسنامه و کارت ملی خود را تقدیم نهاد مربوطه کنید. همچنین باید مبلغ معینی به عنوان سفته نزد این مجموعه قرار دهید. پس از انجام این فرآیند و طی شدن روال اداری، به احتمال زیاد پس از 2 الی 6 ماه، خط خدماتی شما آماده دریافت می باشد و می توانید از آن در جهت رفع امورات خود، استفاده نمایید. و همچنین در صورت تمایل به داشتن خط خدماتی اختصاصی خودتان می توانید با ارائه درخواست و پر کردن فرم های مربوطه و همچنین ارسال مدارک لازم، اقدام به دریافت خط خدماتی مختص خودتان نمایید. پیامک‌های ارسالی با خطوط خدماتی معمولا محتوای مشخصی دارند (کد فعالسازی، تاییدیه شماره تلفن همراه و…) این دسته از پیامک ها بیشتر ماهیت اطلاع رسانی دارند به این دسته از پیامک ها، پیامک های عملیاتی نیز می‌گویند.

خرید خط خدماتی

همچنین سهولت بخشیدن به کار ها، از دیگر مزیتی می باشد که باعث می شود کاربران اقدام به انتخاب مجموعه ی مورد نظر کنند. نخستین ویژگی این خطوط، این می باشد که امکان ارسال به لیست سیاه مخابرات نیز برای آنها فراهم می باشد. بنابراین می توانید با خیال راحت به لیست سیاهی که ممکن است پیامک ها در حالت عادی برای آنها ارسال نشود نیز دسترسی داشته باشید. در واقع برای احترام به مشتریان و جامعه هدف خود، می توانید امکان لغو پیامک را در پیام خود قرار دهید تا در صورت عدم رضایت مخاطب، ارسال پیامک برای وی لغو شود.

سیب اس ام اس

خطوط به راحتی و ظرف مدت 60 روز قابلیت تبدیل شدن به خطوط خدماتی را دارند. ۲٫ تنها ارسال با محتواهای اطلاع رسانی تایید خواهد شد و در صورت انجام ارسال های تبلیغاتی، خط از پنل کاربر حذف خواهد شد. جهت فعال سازی خط کافیست از بخش پشتیبانی پنل کاربری درخواست خود را در قالب تیکت ارسال نمایید. فعالسازی خط غیر متناظر ۰۲۱-۰۲۶ باید بصورت حقوقی صورت گیرد تا برای خدماتی شدن اقدام گردد وخطوط ثبت شده حقیقی خدماتی نمیشوند. خطوط متناظر هم باید شماره تلفن ثابت در مخابرات حقوقی ثبت شده باشد. خدماتی شدن خطوط فقط برای اشخاص حقوقی که دارای شناسه ملی و شماره ثبت می باشند، امکان پذیر است.

  • پس از انجام این کار، در صورت تایید اپراتور، می توانید خط خدماتی خود را جهت ارسال پیامک، استفاده نمایید.
  • از خطوط خدماتی می‌توانید فقط جهت ارسال پیام کوتاه به مشترکین خود استفاده نمایید، این شماره‌ها در بخش بانک منطقه‌ای و کدپستی استفاده نمی‌شوند، متن پیامک از این خطوط باید فقط اطلاع رسانی باشد.
  • به عنوان مثال؛ می توانید اس ام اس هایی که از بانک ها دریافت می کنید را در این بخش قرار دهید.
  • اکنون که با خط خدماتی کامل اشنا شدید لازم به ذکر است برای تبدیل خطوط تبلیغاتی به شماره خدماتی اختصاصی می بایست شرکت حقوقی .

3_ یک سفتۀ ضمانت به مبلغ 500 میلیون ریال، بدون تاریخ و بدون شرح را ضمیمه‌ی تعهدنامه‌ی خود کنید. تمام حقوق سایت متعلق به شرکت دانش بنیان نواندیشان مدیانام می‌باشد. درنظرداشته باشید در صورت عدم ارسال سفته مراحل خدماتی شدن انجام نمی گردد. ارائه سفته به مبلغ ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال که میبایست بصورت فیزیکی ارسال گردد.

صندوق‌های قرض الحسنه، شرکت های بورس و… جهت درخواست شماره خدماتی نیازمند ارائه مجوز از بانک مرکزی هستند. لازم به ذکر است بعد از خدماتی شدن خط نیاز است این فایل با اعلام ارتباطات سیار به صورت هفتگی یا ماهیانه بروزرسانی شود. در ادامه چندین مثال از کاربرد خط خدماتی توضیح داده شده که میتواند تاثیر مهم این سیستم را در راهبرد های کسب و کار شما به نمایش بگذارد. بانک شماره تلفن خط خدماتی قابلیت اپدیت دارد وشما می توانید شماره های جدیدی را به ان اضافه کنید .

http://arya-cctv.ir

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی چیست؟ شرایط دریافت خط خدماتی چگونه است؟ فصل اس ام اس | smsfars بسته هستند