دسته‌بندی نشده

خط خدماتی چیست؟ شرایط دریافت خط خدماتی بدون سفته یکتانت | smsfars

در شرکت های خصوصی نیاز است فرم خدماتی توسط مدیر عامل یایکی از صاحبین امضاء که نامشان در روزنامه رسمی ذکر شده است تکمیل گردد . شماره‌های واجد شرایط خدماتی سازی خطوط پس از بررسی کارشناسان اپراتور در لیست شماره های خدماتی (لیست سفید) قرار خواهند گرفت. خطوط خدماتی 9000 قابلیت ارسال پیامک تکی یا گروهی را دارند و در وب سرویس نیز قابل استفاده هستند.

http://arya-cctv.irبرای هر شماره درخواستی باید لیست شماره های مشترکین که به آن ها پیامک خدماتی ارسال می شود اعلام گردد. صرفا شماره مشترکین مدنظر است و درحال حاضر هیچگونه اطلاعات دیگری نیاز نیست ضمنا هر زمان اپراتور آپدیت لیست را بخواهد می بایست ارسال فرمایید. توجه داشته باشید نکته مهمی که در رابطه با خطوط خدماتی ۱۰۰۰ وجود دارد فرم تعدنامه میبایست به صورت فیزیکی و در دو صفحه بدون مهر و امضاء نماینده ارسال مجله خبری اس ام اس فارس نمایید، تا برای ارجاع به اپراتور جهت بررسی اقدامات لازم انجام گردد. 2- علاوه بر این نیاز به یکسری از شماره های دریافت کنندگان میباشد که در یک فایل اکسل قرار داده و همراه مدارک ارسال نمایید. امکان به روزرسانی شماره های دریافت کننده پس از خدماتی شدن خط نیز وجود دارد. 4- علاوه بر این نیاز به یکسری از شماره های دریافت کنندگان میباشد که در یک فایل اکسل قرار داده و همراه مدارک ارسال نمایید.

مراحل و مدارک لازم برای خدماتی کردن خطوط پیامکی اختصاصی:

اگر تاکنون آشنایی کاملی با خط خدماتی پیدا نکرده‌اید، مقالۀ پیشین را بخوانید تا با خط و پیامک خدماتی بیشتر آشنا شوید. حال برویم سراغ نحوه خدماتی کردن خطوط تبلیغاتی و آن را گام به گام یاد بگیریم. این خط‌ها به اشخاص حقیقی دارای جواز کسب، دارای نماد اعتماد و یا هر نوع جواز صنفی نیز ارائه می‌شود و می‌توانید به عنوان شخص حقیقی از این خطوط استفاده کنید. متن تشکر از خرید مشتری تاثیر مثبتی بر کسب و کار و تجارت شما می گذارد. بازاریابی پیامکی برای دندانپزشکی یکی از روش های موثر و پربازده است که هم هزینه ارزانی دارد و هم در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

بخشنامه مخابرات در خصوص خدماتی سازی

مشخص ودر محدوده کاری همان مجموعه برای مشرکین شناخته شده که خود انها درخواست دریافت این پیامک هارا داده اند ارسال میکنند بعلاوه محتوای ان اطلاعات رسانی و ارائه خدمات به افراد داوطلب و شناخته شده میباشد . برای اینکه بتوانید از خط خدماتی استفاده نمایید، باید آن را دریافت کنید. برای دریافت این خطوط نیز باید مراحل و شرایط خاصی را طی نمایید.

خطوط ثابت هم مانند سایر اپراتور ها به راحتی و ظرف مدت 60 روز قابلیت تبدیل شدن به خطوط خدماتی را دارند. اگر قصد خدماتی کردن خط را دارید، باید شرکتی حقوقی یا شناسه ملی و شماره ثبت باشید تا خط پیامکی شما، به شماره خدماتی تبدیل شود. به علاوه، باید تعهدنامه ای را ارائه داده و سفته با مبلغ مشخصی ارائه دهید تا خط خدماتی دریافت کنید. نکته قابل ذکر این است که درخواست هایی که حقیقی باشند، از طرف اپراتورها به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند. اگر کسب‌وکار کوچکی هستید شرکت ثبت‌شده ندارید، برای ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی می‌توانید از خط خدماتی اشتراکی استفاده کنید.

  • ارسال این تبلیغات برای افرادی که خود خواستار لغو و عدم دریافت این دسته از پیامک‌ها هستند تخلف می‌باشد و این ارسال‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد.
  • در چنین پیامک هایی، ممکن است رضایت دریافت کننده در دریافت پیامک اعمال نشود.
  • این دسته از خطوط، خط های اختصاصی با شماره ثابت سازمان ها و شرکت هایی هستند که مالکان این خطوط برای ثبت شماره خود در ذهن و تلفن مخاطب از این روش برای تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطبان خود استفاده می‌کنند.
  • استارتاپ‌ها می‌توانند با ارائهٔ مدارک کمتر، یک خط اختصاصی برای اطلاع‌رسانی داشته باشند.

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی چیست؟ شرایط دریافت خط خدماتی بدون سفته یکتانت | smsfars بسته هستند