دسته‌بندی نشده

خط خدماتی چیست؛ انواع، مزایا و شرایط دریافت خط خدماتی | smsfars

می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید. ۴ – برای سازمان‌ها و ادارات دولتی سفته و گواهی امضا نیاز نیست، مجله خبری اس ام اس فارس اما برای شرکت‌های خصوصی گواهی امضای مدیرعامل نیز به همراه مدارک باید ارسال شود. قیمت خط ۹۰۰۰ برای ارسال پیامک خدماتی حدود ۲ میلیون تومان است تا یک خط ۸ رقمی برای شما فعال شود.

همچنین سهولت بخشیدن به کار ها، از دیگر مزیتی می باشد که باعث می شود کاربران اقدام به انتخاب مجموعه ی مورد نظر کنند. نخستین ویژگی این خطوط، این می باشد که امکان ارسال به لیست سیاه مخابرات نیز برای آنها فراهم می باشد. بنابراین می توانید با خیال راحت به لیست سیاهی که ممکن است پیامک ها در حالت عادی برای آنها ارسال نشود نیز دسترسی داشته باشید. در واقع برای احترام به مشتریان و جامعه هدف خود، می توانید امکان لغو پیامک را در پیام خود قرار دهید تا در صورت عدم رضایت مخاطب، ارسال پیامک برای وی لغو شود.

  • در جواب این سوال باید بگوییم ممکن است خط شما دچار تعلیق شده باشد .
  • در حال حاضر یکی از ارزان ترین و به صرفه ترین روش های تبلیغاتی ارسال پیامک است.با این روش می توانید تبلیغاتی هدفمند و ارتباط دوطرفه با مشتریانتان را به کسب و کار خود هدیه دهید.
  • خطوط متناظر هم باید شماره تلفن ثابت در مخابرات حقوقی ثبت شده باشد.
  • در این محتوا مزایا،معایب، کاربردها و تفاوت وب سرویس soap و rest را بخوانید.
3_ یک سفتۀ ضمانت به مبلغ 500 میلیون ریال، بدون تاریخ و بدون شرح را ضمیمه‌ی تعهدنامه‌ی خود کنید. تمام حقوق سایت متعلق به شرکت دانش بنیان نواندیشان مدیانام می‌باشد. درنظرداشته باشید در صورت عدم ارسال سفته مراحل خدماتی شدن انجام نمی گردد. ارائه سفته به مبلغ ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال که میبایست بصورت فیزیکی ارسال گردد.

نکات اختصاصی مربوط به اپراتور ۱۰۰۰

خطوط به راحتی و ظرف مدت 60 روز قابلیت تبدیل شدن به خطوط خدماتی را دارند. ۲٫ تنها ارسال با محتواهای اطلاع رسانی تایید خواهد شد و در صورت انجام ارسال های تبلیغاتی، خط از پنل کاربر حذف خواهد شد. جهت فعال سازی خط کافیست از بخش پشتیبانی پنل کاربری درخواست خود را در قالب تیکت ارسال نمایید. فعالسازی خط غیر متناظر ۰۲۱-۰۲۶ باید بصورت حقوقی صورت گیرد تا برای خدماتی شدن اقدام گردد وخطوط ثبت شده حقیقی خدماتی نمیشوند. خطوط متناظر هم باید شماره تلفن ثابت در مخابرات حقوقی ثبت شده باشد. خدماتی شدن خطوط فقط برای اشخاص حقوقی که دارای شناسه ملی و شماره ثبت می باشند، امکان پذیر است.

شرایط دریافت خطوط خدماتی

صندوق‌های قرض الحسنه، شرکت های بورس و… جهت درخواست شماره خدماتی نیازمند ارائه مجوز از بانک مرکزی هستند. لازم به ذکر است بعد از خدماتی شدن خط نیاز است این فایل با اعلام ارتباطات سیار به صورت هفتگی یا ماهیانه بروزرسانی شود. در ادامه چندین مثال از کاربرد خط خدماتی توضیح داده شده که میتواند تاثیر مهم این سیستم را در راهبرد های کسب و کار شما به نمایش بگذارد. بانک شماره تلفن خط خدماتی قابلیت اپدیت دارد وشما می توانید شماره های جدیدی را به ان اضافه کنید .

http://arya-cctv.ir

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی چیست؛ انواع، مزایا و شرایط دریافت خط خدماتی | smsfars بسته هستند