دسته‌بندی نشده

خط خدماتی پیامک خدماتی کردن خط پیامکی اختصاصی برای ارسال پیامک به لیست سیاه | smsfars

خطوط پیامکی مخصوص ارسال انواع پیامک اطلاع رسانی به لیست شماره تلفن های مایل به دریافت پیامک است. در این مقاله کاربرد ها، مراحل و مدارک لازم برای خدماتی کردن خطوط پیامکی را بخوانید. بنابراین بزرگترین وجه تمایز خط تبلیغاتی با خط خدماتی، در رضایتمندی مخاطب می باشد. به عنوان مثال؛ پیامک هایی که از جانب بانک به کاربران ارسال می شود، با رضایت خودشان بوده و از این بابت نیز هزینه ای دریافت می شود.

http://arya-cctv.ir

بر اساس این پروسه جدید ، ابتدا وضعیت حقوقی کاربر و متن های ارسالی توسط مخابرات بررسی و تایید می گردد ، بعد از آن کاربر می تواند به همه گیرنده های خود اعم از خطوط مسدود و خطوط غیر مسدود ارسال پیامک خدماتی داشته باشند . برای خرید سامانه پیامک یا مجله خبری اس ام اس فارس اختصاصی با شرکت اس ام اس پارسی تماس بگیرید. با توجه به اینکه این خطوط برای افراد حقیقی فعال می‌شود نیازی به ارائه مدارک شرکت نمی‌باشد و صرفا ارسال مدارک مربوط به کسب و کار شامل اینماد یا پروانه کسب کافی است. خطوط خدماتی اختصاصی برای افراد حقیقی با سرشماره ۹۰۰۰ ارائه می‌شود و شما می بایست یک خط خدماتی اختصاصی ۹۰۰۰ خریداری کنید این شماره با توحه به تعداد ارقام بسیار رند و کوتاه می باشد و در ذهن مخاطب نیز می ماند.

خدماتی سازی خطوط اپراتور 3000

دسته ی دیگر از این پیامک ها، مواردی می باشد که در رابطه با آگاهی بیشتر افراد درباره پولشویی و کلاهبرداری می باشد. بنابراین بزرگترین وجه تمایز از دو دسته از خطوط پیامکی، رضایت و آگاهی مخاطبین می باشید. این دسته از خطوط قابل انتخاب نبوده و به صورت تصادفی یک شماره به کاربر تعلق می گیرد. این خطوط قابلیت ارسال به لیست سیاه مخابرات را دارند و می توانید بدون سفته و هرگونه اشخاص حقیقی، نسبت به دریافت آن اقدام نمایید. این خطوط به دلیل داشتن ماهیت خدماتی، متمایز با سایر خط ها می باشند. به همین علت می توانند برای صاحبین کسب و کار یا مدیران شرکت ها، بسیار مفید و با اهمیت باشند.

  • زمان فعال سازی خط خدماتی اختصاصی ۹۰۰۰ با سرعت بالا هستید زیرا فعال سازی خطوط خدماتی حقیقی بر خلاف خطوط خدماتی افراد حقوقی که حدود ۲ ماه زمانبر است در کمتر از یک هفته انجام شده و خط خدماتی اختصاصی در اختیار شما قرار داده می‌شود.
  • آدرس ایمیل مندرج در تعهدنامه حتما باید سازمانی بوده و ایمیل های yahoo ،gmail و… مورد قبول نخواهند بود.
  • تیم پشتیبانی پیام رسان ، آماده مشاوره تبلیغاتی و رفع مشکلات و پاسخگو به سوالات شما هستند .
  • کلیه فرم های تعهد نامه‌ باید با‌کیفیت مناسب و به‌ صورت اسکن شده ارسال شود.

۳ – یک فقره سفته ضمانت به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال، بدون تاریخ و بدون شرح را ضمیمه ی تعهدنامه ی خود کنید. 6_ ارائه مجوز از بانک مرکزی در خصوص صندوق های قرض الحسنه، شرکت های بورس و …الزامی است. طراحی شده برای پیامک پارسیان توسط تیم حرفه ای سئو پارسیان هرگونه کپی برداری از تمام یا بخشی از محتوی این سایت بدون ذکر نام و لینک منبع ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. ارائه مجوز از بانک مرکزی الزامیست واز طریق تیکت پشتیبانی میبایست ارسال گردد. درخواست هایی با عنوان موسسات خیریه , دانشگاه و مدارس از سمت همراه اول رد شده و خدماتی نمی شوند. آدرس ایمیل مندرج در تعهدنامه حتما باید سازمانی بوده و ایمیل های yahoo ،gmail و… مورد قبول نخواهند بود.

مراحل خدماتی کردن خط ۵۰۰۰۱ و ۵۰۰۰۲ و ۵۰۰۰۵

توجه داشته باشید که تداخل مطالب فرم با طراحی سربرگ شرکت ایرادی ندارد. این فرم کامل‌شده باید با مهر و امضاء در قالب فایل JPG و به‌همراه سفته به آسانک ارسال شود. همانطور که در بالا نیز گفتیم برای ارسال پیامک به خطوط لیست سیاه مخابرات اول داشتن خط خدماتی با شرکت ثبت شده است. دوم اینکه استفاده از خطوط اشتراکی برای افرادی که سایت یا اپلیکیشن دارند. اما حالت سوم ارسال پیامک برای لیست سیاه مخابرات با خطوط قاصدک پیام امکان پذیر می‌باشد. براساس ابلاغیه شرکت ارتباطات سیار ایران، خطوط ارسال پیامک‌ها به دو بخش خدماتی و تبلیغاتی تقسیم می‌شوند.

مدارک لازم برای خدماتی کردن خطوط

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی پیامک خدماتی کردن خط پیامکی اختصاصی برای ارسال پیامک به لیست سیاه | smsfars بسته هستند