دسته‌بندی نشده

خط خدماتی پیامک خدماتی کردن خط پیامکی اختصاصی برای ارسال پیامک به لیست سیاه | smsfars

ارسال به لیست سیاه فقط در صورت خدماتی بودن خطوط امکان پذیر است و خطوط اختصاصی تبلیغاتی امکان ارسال به بلک لیست ندارند. سیستم مانیتورینگ هوشمند فراپیامک روی خطوط خدماتی فعال بوده و امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی را با این خطوط مقدور نمی‌سازد. در نتیجه، برای کاربرانی که از این خطوط استفاده می‌نمایند، هیچگونه مشکلی پیش نخواهد آمد. با فعال سازی خطوط 9999 کاربران حقیقی نیز بدون نیاز به ارائه سفته و صرفاً با داشتن اینماد می‌توانند خط خدماتی اختصاصی دریافت و فعال نمایند.

مزایای خط خدماتی

به طور کلی ارسال پیامک ها به مشتریان، در دو دسته ی خدماتی و تبلیغاتی تعریف می شوند. مجله خبری اس ام اس فارس، به خطوطی گفته می شود که در اختیار سازمان ها، شرکت ها، فروشگاه ها و … قرار می گیرد تا این مجموعه ها بتوانند برای کاربرانی که تمایل به دریافت پیامک از جانب آن ها دارند، پیامک های خود را ارسال کنند. نکته ی مهم و متمایز کننده، بدین صورت می باشد که در صورت عدم رضایت مشتری نسبت به دریافت پیامک، این پیامک ها جنبه تبلیغاتی گرفته و ارسال آن به مشتریان و مخاطبین، امکان پذیر نمی باشد. با خطوط خدماتی و ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی به مخاطب، نشان می‌دهید که برای مخاطبین احترام قائل هستید و با رضایت آن‌ها پیامک می‌فرستید.

چگونه بدون سفته خط خدماتی بگیریم ؟

هزینه ارسال های نرسیده به گوشی تنها در خطوط دلیوربیس و فقط در ارسال به خطوط همراه عودت داده میشود. ۱٫ این خط عمومی بوده و فقط با آن امکان ” ارسال” پیامک را دارا هستید. نمونه تکمیل سفته ها درهمه اپراتورها در همین بخش قرار داده شد. در صورتی که میزان خرید اعتبار پیامک کمتر از 500 هزار پیامک باشد با تعرفه ی 43 تومان و خرید بیش از 500 هزار عدد پیامک، با تعرفه ی 39 تومان محاسبه خواهد شد. تعرفه یک ستاره با پرداخت 299 هزار تومن هزینه اولیه به صورت یکساله، قیمت هر پیامک ، 49 تومان محاسبه میشه.

http://arya-cctv.ir

اپلیکیشن های مسدود کننده پیام و تماس، برای مقابله با وفور تماس ها و پیامک ها، به دلیل افزایش سرسام آور تعداد تلفن های موجود، بسیار کارا می باشند. برای اطلاع از تخفیفات و جشنواره‌های فروش از طریق پیامک شماره موبایل خود را وارد کنید. پس از آماده کردن موارد فوق، نیاز است تا تصویر مدارك و بانك شماره را از طریق تیکت ارسال نمایید.

  • (برای سازمان ها و ارگان های دولتی نیاز است فرم خدماتی توسط نماینده‌ای که معرفی‌نامه رسمی آن در پنل بارگذاری شده است تکمیل گردد).
  • حتماً این فرم را بر روی سربرگ شرکت خود پرینت کنید و توجه داشته باشید که بدون مهر و امضا نباشد.
  • درخواست های خدماتی تا تاریخ ۲۵ ام هر ماه برای اپراتور ارسال میگردد وتا ۶۰ روزکاری زمانبر خواهد بود.

این دو دسته از خطوط، با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند و نباید آن ها را با یکدیگر یکسان فرض کرد. پیامک های تبلیغاتی، به دسته ای از پیامک ها اطلاق می شود که در آن کسب و کار ها به دنبال تبلیغات خدمات، محصولات یا سایر موارد می باشند و با جنبه ی تبلیغ و بازاریابی ارسال می شود. در چنین پیامک هایی، ممکن است رضایت دریافت کننده در دریافت پیامک اعمال نشود. برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد. تعرفه ارسال این خطوط متناظر با سایر سرشماره هاست و با توجه به بالا بودن هزینه خرید آن نسبت به سایر اپراتورها امکان دریافت شماره دلخواه و رند برای آن وجود دارد. خطوط 2000 قابلیت تبدیل شدن به خطوط خدماتی را دارند و مدت زمان لازم برای خدماتی شدن این سرشماره 60 روز است.

در خصوص سفارش یا استفاده از سرویس‌ها سوالی دارید؟

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی پیامک خدماتی کردن خط پیامکی اختصاصی برای ارسال پیامک به لیست سیاه | smsfars بسته هستند