دسته‌بندی نشده

خط خدماتی سامانه پیامک سارآنلاین | smsfars

برای دریافت مجله خبری اس ام اس فارس بدون سفته از شرکت ما شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه جداگانه و مازاد بر پنل پیامکی نمی‌باشد و تنها با ثبت نام پنل اس ام اس پیامکی می‌توانید از خطوط خدماتی ما به صورت رایگان استفاده کنید و اقدام به ارسال پیامک نمایید. ارسال پیامک تبلیغاتی از خط اختصاصی یکی از موانع بزرگیست که کاربران سامانه های پیامکی سطح کشور با آن رو به رو هستند؛ یکی از روش های جذاب و مطلوبسامانه ی پیامکیسیب اس ام اس برای ارسال به بلک لیست استفاده از خطوط خدماتی میباشد. ما در وبلاگ اس ام اس پارسی راهکار غیرفعال سازی ارسال پیامک تبلیغاتی همراه را آموزش داده‌ایم.

  • در صورتيكه ليست شماره موبايل هاي مخاطبين تغيير مي كنند بايد ليست موردنظر در ابتداي هر ماه بروزرساني شده تا برای اپراتور ارسال گردد.
  • تمام حقوق سایت متعلق به شرکت دانش بنیان نواندیشان مدیانام می‌باشد.
  • فرم درخواست خدماتی اپراتور ۲۰۰۰ در دو صفحه با فونت بزرگ تکمیل گردد.
  • هرگونه ارسال پیامک که بدون رضایت صاحب تلفن همراه و بدون اطلاع ایشان صورت گیرد، پیامک تبلیغاتی محسوب می شود و ارسال اینگونه پیام ها برای مخاطباتی که خود درخواست عدم دریافت این پیامکها را داده اند امکانپذیر نیست.
فرم ها دارای شماره و تاریخ و دارای مهر و امضا و اثرانگشت باشند. هر گونه ارسال پيامک كه بدون رضايت صاحب تلفن همراه و بدون اطﻼع ايشان صورت گيرد، پيامک تبليغاتی محسوب می‌شود و ارسال اينگونه پيام ها براي مخاطبانی كه خود درخواست عدم دريافت اين پيامكها را داده‌اند، امكان پذير نیست. این خط در دستهٔ خطوط اختصاصی قرار می‌گیرد و پیامک با رضایت کاربر ارسال می‌شود.

همانطور که مشاهده کردید، در این مقاله از صفر تا صد خط خدماتی را توضیح و درباره ی آن، اطلاعات کاملی را ارائه کردیم. این خطوط می تواند برای سازمان ها، شرکت ها، نهاد های دولتی، کسب و کار ها و … در واقع یکی از مهم ترین جنبه های تبلیغاتی و بازاریابی، استفاده از همین خطوط می باشد. در انتهای این مقاله، امیدواریم از خواندن آن لذت برده باشید و اطلاعات ارزشمندی را در این زمینه، کسب کرده باشید. برای اپراتور ۵۰۰۰۲ و ۵۰۰۰۵ علاوه بر فرم درخواست، تعهدنامه مربوط به اپراتور نیز باید در سربرگ بصورت تایپی تکمیل گردد و در هنگام ارسال درخواست خط خدماتی در بخش سایر بارگذاری نمایید. پنل اس‌ام‌اس پارسی یک پنل پیامک حرفه ای، که در جهت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و ارسال پیامک خدماتی فعالیت می کند.

خط خدماتی رایگان!

فرم درخواست خدماتی اپراتور ۲۰۰۰ در دو صفحه با فونت بزرگ تکمیل گردد. فرم درخواست خدماتی برای اپراتور ۵۰۰۰۱ – ۵۰۰۰۲ – ۵۰۰۰۵ – ۲۰۰۰ باید بصورت تایپی تکمیل شود. طبق اعلام اپراتور ۱۲ ارسال سفته برای سازمان های دولتی الزامی است.

http://arya-cctv.ir

فرم تعهدنامه همه اپراتورها یکسان بوده و فقط تعهدنامه اپراتور خط ثابت متفاوت است که به صورت جداگانه عنوان شده است. فصل اس ام اس، سامانه پیامکی کامل در عین حال ساده ای است که با بهره مندی از بهترین کارشناسان و پشتیبانان با تجربه ، سرویس ها و خدمات بی نظیری را به صورت اینترنتی ارائه می دهد. در صورت تایید درخواست خط شما توسط کارشناسان ، وضعیت آن به تایید اولیه تغییر خواهد یافت ودر صورتیکه اپراتور تایید کند به وضعیت تایید نهایی تغییر پیدا میکند و خط خدماتی خواهد داشت. محتوای پیامک باید مطابق خدمات تعیین شده در فرم تعهد نامه باشد.

شماره خط خدمانی ثابت است یا تغییر می‌کند؟

دیدگاه‌ها برای خط خدماتی سامانه پیامک سارآنلاین | smsfars بسته هستند