دسته‌بندی نشده

خدماتی کردن خطوط نحوه ، مراحل و شرایط تبدیل آسانک | smsfars

چهارمین ویژگی این خطوط، این است که می توانید در هزینه ها و وقت خود صرفه جویی کنید. با این امکان، می توانید به سرعت برای مخاطبین خود پیامک ارسال نمایید و از این خدمات در جهت هدف خود، استفاده نمایید. سرانجام دسته ی آخر از انواع خطوط پیامکی خدماتی، مربوط به خطوط اختصاصی می باشد. همانطور که از نام این خطوط پیداست، این خط ها اختصاصی بوده و کسب و کار ها می توانند مالکیت آن را به تنهایی برای خود داشته باشند.

خط خدماتی چیست؛ انواع، مزایا و شرایط دریافت خط خدماتی

تجربه دریافت پیامک تشکر و ابراز قدردانی با شادی همراه است؛ زیرا باعث دل گرمی و رضایت مشتری می‌شود. پیام‌های تشکر راهی برای نشان دادن ارزش به مشتریان فروشگاهتان خواهد بود، پیام‌های تشکر نه تنها مؤدبانه هستند، بلکه می‌توانند ابزار قدرتمند بازاریابی… شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که ما چگونه پیامک تبلیغاتی را تشخیص می‌دهیم. بازم به یادآوری است ما یک سیستم هوشمند و قوی داریم که نسبت به یک سری عوامل مانند لینک، شماره تماس و… حساس است و واکنش نشان می‌دهد و پیامک شما به صورت اتوماتیک ارسال نمی‌شود. اگر جزو شرکت‌های بورسی، صندوق‌های قرض‌الحسنه و سازمان‌های بانکی هستید، برای دریافت خط اختصاصی به مجوز بانک مرکزی احتیاج دارید.

چگونه خط خدماتی اختصاصی بگیریم؟

دارندگان جواز کسب، نماد اعتماد و جواز صنفی هم امکان استفاده از خطوط بدون سفته را دارند. استارتاپ‌ها می‌توانند با ارائهٔ مدارک کمتر، یک خط اختصاصی برای اطلاع‌رسانی داشته باشند. پس مجله خبری اس ام اس فارس از آماده کردن موارد فوق، لازم است تا تصویر مدارک و بانک شماره را از صفحه نخست پنل کاربری – تب تنظیمات – ماژول “خط خدماتی” بارگذاری نمایید تا پس از بررسی مدارک شما تایید گردد.

  • امضا و مهر نیز بایستی کاملا واضح و مشخص باشد و بر روی نوشته ها درج نگردد.
  • به عنوان مثال؛ شناسنامه، کارت ملی، سفته، فرم های مورد نیاز و …
  • شما قادر هستید تا با خطوط ثابت خود با پیش شماره 021 و 026، بدون نیاز به هیچ گونه سخت افزاری پیامک ارسال کنید.
  • • مالک سامانه باید یک شرکت ،فروشگاه یا ارگان دولتی و خصوصی باشد.
  • در مقالات بعدی تلاش میشود تا شما را با طیف تحت پوشش خطوط خدماتی بیشتر آشنا کنیم.

این خطوط بصورت غیر سفارشی (یعنی ارقام بصورت رندوم) ارائه می‎‌شود، لذا امکان انتخاب ارقام وجود ندارد. بنابر این انجام موارد زیر به شما کمک می کند سریع تر خط خدماتی بگیرید . متقاضی حتماً باید ایمیل سازمانی با دامنۀ اختصاصی سایت خود داشته باشد. توجه داشته باشید که ایمیل‌هایی مانند یاهو، جی‌میل و از این دست پذیرفته نخواهند شد. رمز عبور یکبار مصرف رشته ای از کاراکترهای منحصر به فرد است که به طور تصادفی تولید می شود که می تواند به عنوان ابزار تأیید کاربر استفاده شود.

2- لطفادر فایل اکسل زیر مشخصات خط اختصاصی ومضمون متن پیام ارسالی را به همراه دیتابیس شماره های خود ارسال بفرمائید. این فایل حاوی شماره است و نیاز نیست اطلاعات دیگری در آن ارائه کنید. شرکت ها میتوانند به منظور بهبود کیفیت کاری و عدم هزینه های جانبی خرید کاغذ های فاکتور،فاکتور های خرید کاربران خود را در قالب پیامک برای افراد ارسال کرده تا علاوه بر کسب رضایت از سوی کاربران،کارایی و سرعت فرآیند کاری خود را بهبود بخشند. برای خدماتی کردن خطوط نام فایل شماره مخاطبان و تصویر اسکن‌شدۀ فرم به نام شماره تلفن ایجاد و ارسال شود. ضروری است که نام کامل و صحیح شرکت، و حوزۀ فعالیت آن در سایت ذکر شده باشد.

http://arya-cctv.ir

دیدگاه‌ها برای خدماتی کردن خطوط نحوه ، مراحل و شرایط تبدیل آسانک | smsfars بسته هستند