دسته‌بندی نشده

تبلیغات پیامکی و کارایی آن در بازاریابی بلاگ | smsfars

همیشه در نظر داشته باشید که حوصله و صبر افراد مختلف با یکدیگر یکسان نیست. بیشتر افراد تمایل دارند اطلاعات مختصر و مفید بگیرند و شما هم باید سعی کنید که متن پیامک خود را گیرا و کوتاه بنویسید. پیشنهاد می شود حتی اگر در یک صفحه که پیامک خود را می نویسید هنوز تعداد کاراکتری تا پرشدن آن صفحه باقی مانده از درج اطلاعات اضافی و غیرضروری پرهیز نمایید. با دانستن مزایای مهمی که بازاریابی پیامکی دارد می توان به تاثیر بازاریابی پیامکی در کسب و کارها پی برد. برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه، ساعاتی وجود دارد که ترافیک کمتری در اپراتورها وجود دارد.

امکان یک گفتگوی دو طرفه را فراهم کنید

مردم احساس می‌کنند در صورت کلیک نکردن، چیز خوبی را از دست می‌دهند. این امر می‌تواند ترافیک بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد و فروش را افزایش دهد. محدوده توجه مردم (که در حال حاضر هشت ثانیه است) هرسال کوتاه‌تر می‌شود؛ بنابراین به کمک این نوع تبلیغات می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان پیام خود را به او منتقل کنید. در صورت داشتن لیست مخاطبان، می‌توانید یک کمپین را در عرض چند دقیقه راه‌اندازی کنید.

http://arya-cctv.irمثلاٌ پیام‌ها را بر اساس اطلاعاتی که از مشتریان خود نظیر نام، شغل، علاقه و میزان تحصیلات دارید، بفرستید. خوشبختانه در این راه محدودیت چندانی ندارید و اگر با رعایت ادب و با در نظر گرفتن نیازها و علایق هر گیرنده پیامک‌ها را شخصی‌سازی کنید نتایج بسیار بهتری می‌گیرید. شما می‌توانید از طریق نظرسنجی پیامکی از مردم فیدبک بگیرید و با استفاده از نتایج مجله خبری اس ام اس فارس بفهمید که مخاطبان چه چیزی را دوست دارند و از چه چیز بیزار هستند. این امکان هم برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان مفید است و کمک می‌کند تا کارتان را بهبود دهید. بر اساس برآوردها میانگین زمانی پاسخ مشتریان به نظرسنجی‌های پیامکی کمتر از 6 دقیقه است. مشتریان خود را به گروه‌های مختلف تقسیم‌بندی کنید و پیامک‌های ارسالی را متناسب با آن‌ها ارسال کنید.

  • بنابراین، کاربر می‌داند در قدم بعدی باید چه کاری انجام دهد و سردرگم نمی‌شود.
  • با ثبت نام در سرویس های ارائه دهنده‌ی خدمات پیامکی و با توجه به هدف تبلیغ می‌توان پیام‌های انبوهی را به مشتریان ارسال کرد.
  • شماره های 3000 در زیرمجموعه شرکت مگفا می باشد که برای دریافت اطلاعات می توانید با این شرکت تماس حاصل نمایید.
  • بازاریابان می‌توانند تبلیغات از طریق پیامک را در یک منطقه جغرافیایی خاص مورد هدف قرار دهند.
  • برای ارتباط نزدیک تر می توانید برای آنها پیامک تبریک روز تولد یا کارت تخفیف و بسته های هدیه برای مشتریان ویژه خود بفرستید.
  • شما باید بتوانید بازار هدف خود را شناسایی کنید و پیامک خود را بصورت هدفمند فقط به آنها ارسال نمایید.
محدودیت برای پیامک انگلیسی ۱۶۰ کاراکتر و برای زبان فارسی ۷۰ کاراکتر است که شامل فاصله بین کلمات هم می‌شود. درصورتی که اطلاعات وارد شده را تایید میکنید ، دکمه ثبت درخواست رو کلیک کنید . سامانه پایه در یک فرصت ویژه رایگان شده و قیمت هر پیامک، 65 تومان میباشد. پنل عادی و پنل های ستاره دار از نظر کیفیت ارسال و خدمات ارائه شده یکی هستند.

چرا تبلیغات پیامکی بهترین روش تبلیغات شناخته شده است؟

ارسال پیامک تبلیغاتی بهترین روشی است که می‌توانید از طریق آن کالاها، محصولات و خدمات خود را به مخاطبین معرفی کنید. به خاطر داشته باشید که با خرید پیامک تبلیغاتی کار شما به پایان نرسیده است. بلکه شما باید یک متن هدفمند و مخاطب‌پسند برای پیامک خود تهیه کنید.

دستگاه ذخیره شماره مشتری

دیدگاه‌ها برای تبلیغات پیامکی و کارایی آن در بازاریابی بلاگ | smsfars بسته هستند