دسته‌بندی نشده

بهترین اتاق فرارهای تهران همراه با انواع بازی ها لحظه آخر | allescape

اتاق فرار طهران 1346 اگر بهترین اتاق فرار تهران در سبک خودش نباشد، یکی از بهترین‌های ایران در ژانر مخصوص به خودش محسوب می‌شود. بعضی افراد، اوقات فراغتشان را با استراحت کردن و بعضی دیگر با انجام کارهای هیجان‌انگیز می‌گذرانند. درگیر شدن در یک چالش یا حل کردن معما و از این قبیل کارها، تجربه‌هایی هستند که حسابی حال بسیاری از افراد را عوض می‌کند و یکی از بهترین راه‌ها برای سپری کردن اوقات فراغتشان است. مجموعه دالون به‌عنوان یکی از زیر مجموعه‌های گروه سرگرمی آفلاین در سال ۱۳۹۵ تاسیس و راه‌اندازی شد. این گروه در حال حاضر دارای سه اتاق فرار فعال در لواسان است. مدت زمان تمام بازی‌های این مجموعه، یک ساعت است و شما باید با تیم‌های چهار تا ۶ نفره وارد آن‌ها شوید.

بعد از اینکه توانستید خودتان را پیدا کنید و متوجه شدید که در چه مکانی قرار گرفته‌اید، نوبت به یافتن سرنخ‌ها می‌رسد. برای یافتن سر نخ‌ها دقیقا باید همانند یک کاراگاه حرفه‌ای، به دنبال چیز‌های غیر معمول بگردید. برای اینکه بتوانید سرنخ‌ها را به خوبی پیدا کنید، باید بتوانید همانند یک خلاف‌کار فکر کنید. گاهی سرنخ می‌تواند یک چیز کاملا بدیهی باشد و گاهی باید اشیای مخفی داخل اتاق را پیدا کنید. به هر حال شما نیاز به کار تیمی دارید و باید از قوانین ریاضی، تیز بینی، منطق ربط دادن چیز‌های مختلف به هم و شجاعت استفاده کنید. گاهی در یک مکان تاریک و وحشتناک سرنخی وجود دارد که باید دل به دریا زده و آن را پیدا کنید.

قبل از اینکه تیمی برای بازی تشکیل دهید باید تصمیم بگیرید که دقیقا چه ژانری را می‌خواهید بازی کنید و کدام اتاق فرارهای تهران این ژانر اتاق فرار برای بزرگسالان را ارائه می‌دهد. این‌گونه هم می‌توانید بدانید که تیمتان باید چند نفر باشد و اینکه همه اعضای تیم با آگاهی کامل از شرایط بازی، یک جا جمع می‌شوند. اگر اتاق فرارهای تهران را کمی بشناسید خواهید دید که بازی‌های مختلفی وجود دارد که هرکدام درجه سختی خاص خودش را دارد. اتاق فرار گرمابه یکی از متفاوت‌ترین اسکیپ روم‌های حال حاضر شهر تهران است.

  • بله قراره که یک سری الماس که توی خونه یه فرد پنهان شده رو بدزدید.
  • در این زمان شما بسیار خشنود خواهید شد اگر در این شرایط از تمامی ایده‌ها و نظرات شخصی شریک خودتان در یک فضای این‌چنینی مطلع گردید.
  • باقی داستان هم به حل معماها و چالش‌هایی پرداخته شده است که شما باید در ۶۰ دقیقه برای رهایی از سردخانه انجام دهید.
  • سناریوی بازی در اتاق فرار اسکیپ مموری به ‌این صورت است که در روز ۳۰ دی ۱۳۹۵ شما به‌همراه دوستانتان برای خرید لباس به ساختمان پلاسکو رفته بودید که ناگهان متوجه آتش‌سوزی ساختمان می‌شوید و در این هنگام یک آتش‌نشان به‌کمک شما می‌شتابد.

طراحان اتاق فرار باید در هنگام طراحی، تعادل دقیقی را بین معماها و سناریو حفظ کنند. اتاق فرار باید به‌اندازه کافی سخت و دشوار باشد تا بتواند چالش‌برانگیز باشد اما نه آن‌گونه که بازیکنان از حل معما ناامید شوند. یک اتاق فرار خوب تقریباً همه جنبه‌های معمایی را دارد از بازی با کلمات، پازل‌ها، اعداد، ریاضی و نمادها. طراحان اتاق فرار باید همه جوانب بازی را بدانند و حتی طرفداران اتاق را بشناسند. بازی باید آن‌قدر سرگرم‌کننده و هوشمندانه طراحی شده باشد که سازمان‌ها و مشاغل برای تیم‌سازی کارمندان خود آنجا را انتخاب کنند و درعین‌حال برای مراسم‌هایی نظیر تولد هم انتخاب شود. ولی ازآنجایی‌که الگوی ذهنی خاصی ندارند، سختی معما را می‌توان از رفتار آن‌ها تشخیص داد.

اتاق فرار آرماگدون

بهترین اتاق فرارهای تهران همراه با انواع بازی ها لحظه آخر | allescape

محصولات کلانا با تنوع مناسب، بدون مواد نگهدارنده و به صورت روزانه تولید می‌شود. این محصولات شامل انواع اسنک،کلاب، رپ، کوکی، مافین، کیک گرم و سرد، دسر، سالاد، پات، نودل، نوشیدنی سرد و گرم و … بازی اسکیپ روم در حال حاضر به‌گونه‌ای گسترش یافته است که در بیشتر کشورها مانند کشورهای اروپایی و استرالیا نیز انجام می‌شود. ویژگی خاصی که بازی اتاق فرار دارد این است که مانند پازل است و سناریوهای مختلفی برای آن نوشته شده است. اتاق فرار یا اسکیپ روم که پیش‌تر از آن یاد کردیم، ایده‌ای بود که برای اولین بار به ذهن فردی ژاپنی به نام ‏‏«تاکائو کاتو» رسید.

طراحی و ساخت اتاق فرار

دیدگاه‌ها برای بهترین اتاق فرارهای تهران همراه با انواع بازی ها لحظه آخر | allescape بسته هستند