دسته‌بندی نشده

بررسی صرافی کوکوین KuCoin آموزش تصویری ثبت نام ایتسکا

بررسی صرافی کوکوین KuCoin آموزش تصویری ثبت نام ایتسکا

چنانچه گزینه Auto-Repay را تیک بزنید، بازپس دادن میزان قرض دریافتی از صرافی کوکوین کاملا اتوماتیک انجام خواهد شد. در این روش شما سفارش ها را به صورت شرطی ثبت می کنید و خرید و فروش را مشروط به قیمت خاصی می کنید. دقت کنید این رمز عبور می بایت بسیار قوی بوده و متشکل اعداد، حروف بزرگ و کوچک و نشانه های مجاز باشد. صرافی کوکوین فیلتر نمی باشد ولی توصیه می شود که جهت استفاده از این اکسچنج از وی پی ان و یا فیلتر شکن استفاده نمایید . این صرافی دارا قسمتی است که کاربران آن می توانند پرسش های خود را در زمینه ی رمزارزها مطرح کنند. کادر دوم مربوط به کدی است که به ایمیل شما ارسال شده است.

↵ آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین

در جدول زیر هزینه برخی از معروف‌ترین ارزهای دیجیتال در این صرافی بررسی شده است. صرافی کوکوین در سپتامبر 2017 جهت مدیریت معاملات ارزهای دیجیتال و ارائه خدمات به علاقمندان در سیشل افتتاح شد. صرافی کوکوین یک سرویس مبادله برای کاربران فراهم می کند تا تراکنش های دارایی های دیجیتال را به صورت ایمن و کارآمد انجام دهند. به محض کلیک بر روی این سایت صفحه‌ای مشابه صفحه‌ی زیر را خواهید دید.

ارزش بازار کریپتو همچنان در حال کاهش است.

اگر در صفحه اصلی وب سایت به منوی Exchange برویم، مشاهده می کنیم که صرافی بایننس در رتبه اول صرافی ها قرار دارد در حالیکه کوکوین در رتبه ششم قرار دارد. ✔️برای ثبت نام در صرافی کوکوین می بایست ابتدا وارد سایت Kucoin.com شده سپس مراحل ثبت نام در این صرافی را انجام داد که در متن مقاله مرحله به مرحله توضیح داده شده است. بنابراین، روی ایمیل کلیک کرده، ایمیل خود را وارد کنید و گزینه سبز رنگ send code مقابل آن را بزنید. کدی که به ایمیل شما ارسال شده است را در قسمت Email verification code وارد کنید. سپس، در قسمت set login password ، یک رمز ورود، برای خود تعریف نمایید.

روش دیگر واریز به حساب در صرافی کوکوین

سپس همانند تصویر بالا دوباره بصورت خودکار وارد بخش امنیت حساب کاربری خود می‌شوید. مورد بعدی افزایش امنیت حساب کاربری Restrict نصب صرافی کوکوین login IP است. این بدین مورد است که صرافی همیشه آی پی های شما را بخاطر خواهد داشت و به محض اینکه کسی با آی پی مختلف وارد حساب کاربری شما شد را محدود می‌کنیو اجازه انجام هیچ عملیاتی را به وی نمی‌دهد. یک نکته ای که اینجا باید به شما عزیزان هشدار دهیم این است اگر شما با فیلتر شکن به این وبسایت وارد می‌شوید این گزینه را همیشه غیرفعال نگهدارید. بخش بعدی افزایش امنیت حساب کاربری کوکوین Trading Password است. مانند تصویر بالا برروی گزینه Configure کلیک کرده تا وارد تنظیمات شویم.

Market order یا سفارش بازار که جهت خرید میزان مشخصی از یک ارز دیجیتال با بهترین قیمت در بازار است. برای برداشت از کیف پول این صرافی کافی است وارد قسمت ASSET و قسمت main account (deposit &withdraw) انتخاب می‌ کنیم. اگر کاربران در کیف پول دیجیتال خود توکن این صرافی را هولد کنند، می توانند سود سپرده به دست آورند.

دیدگاه‌ها برای بررسی صرافی کوکوین KuCoin آموزش تصویری ثبت نام ایتسکا بسته هستند