دسته‌بندی نشده

ارسال پیامک تبلیغاتی ارسال اس ام اس تبلیغاتی پیامک تبلیغاتی اس ام اس تبلیغاتی فراپیامک | smsfars

این مقاله به کوشش امیرحسین اکبرزاده، صفیه منتظری، حسین بابائی، مینا شهانی و دیگر اعضای تیم نوین تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم. با مشخص کردن یک یا چند فیلتر مختلف، مقاله‌های جذاب و مناسب خودتان را پیدا کنید. برای دریافت اخبار و اطلاعیه های مهم نشریه در خبرنامه نشریه مشترک شوید.

  • هر گونه بهره‌گیری از مطالب مجله فرادرس به معنی پذیرش شرایط استفاده از آن بوده و کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب، تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.
  • ارسال پیامک تبلیغاتی برای رساندن حرف خود به مشتریان خود در مقایسه با روش های بازاریابی سنتی و دیگر ابزار های بازاریابی دیجیتال هم آسان تر است و هم هزینه کمتری را می طلبد.
  • میانگین زمانی مطالعه‌ی یک پیامک دریافتی بر روی تلفن همراه 4 دقیقه می‌باشد.
  • این امکان هم برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان مفید است و کمک می‌کند تا کارتان را بهبود دهید.
  • نرخ باز شدن تبلیغات پیامکی شیراز به‌طور شگفت‌انگیزی بالاست؛ و می‌تواند به %98 پس از ارسال هم برسد!

تبلیغات پیامکی چیست؟ تبلیغات پیامکی تبلیغ محصولات و خدمات از طریق تلفن های همراه است. با جایگزین کردن این دستگاه را بر روی میز کار و یا کانتر فروش خود و بدون هیچ تردید از مشتری درخواست نمایید تا شماره موبایلشان را ثبت نمایند. بازاریابی پیامکی یک بازاریابی ارزان‌تر و سریع‌تر، قابل حمل و اختصاصی محسوب می‌شود و سبب ایجاد یک ارتباط خوب با مشتری می‌شود. بازخورد مخاطبان به کمپین‌های SMS Marketing را می‌توان با دقت بالا اندازه گرفت. این بازخوردها منبع ارزشمندی برای ارزیابی عملکرد شماست؛ و به کمک آن می‌توانید استراتژی بازاریابی پیامکی خود را اصلاح کنید.

چرا باید از اس ام اس تبلیغاتی استفاده کنیم؟

پس توجه داشته باشید که بازاریابی ایمیلی و بازاریابی پیامکی هر دو در کنار یکدیگر بهترین عملکرد را دارند. اما نرخ تعامل اس ام اس در مقایسه با ایمیل بسیار بالاتر است به طوری که 90 درصد پیامک‌ها در عرض 3 دقیقه پس از دریافت آن‌ها خوانده می‌شوند. یک متن تبلیغاتی جذاب، متنی است که مخاطب به راحتی با آن ارتباط برقرار کند و به پیام آن پی ببرد. مجله خبری اس ام اس فارس در زیر چندنمونه از پیامک‌های تبلیغاتی که برای خود من هم جذاب بودند را برایتان آورده‌ام. برخی از سایت‌های ارائه دهنده سامانه پیامکی، امکان ارسال پیامک به مشاغل و صنف‌های مختلف را به شما می‌دهند. زیرا ممکن است خدماتی که شما ارائه می‌دهید برای یک گروه خاصی از مشاغل برای مثال معلمان، پزشکان، مهندسین، کارمندان و…کاربرد داشته باشد.

معرفی فیلم آموزش آشنایی با تبلیغ نویسی Copywriting

یک پیام خوب، باید کوتاه، مختصر، جذاب و از همه مهمتر تاثیرگذار باشد. البته باید توجه داشت که اثربخشی این نوع تبلیغات به عواملی بستگی داشته که باید به در بازار هدف به درستی شناخته شوند. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد نحوه ارسال نیز از داخل خود سامانه، تیکت درج نمایید تا همکاران ما بلافاصله پاسخ شما را بدهند.

امکان ارتباط دوطرفه با مشتری

خدمات کاپریلا در دو بخش «ناشر» و «تبلیغ‌دهنده» به کاربران ارائه می‌شود. برای نمونه بنرهای تبلیغاتی آن را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که مربوط به مطلب «بازاریابی محتوا چیست» در «مجله فرادرس» است. از ویژگی‌های مهم این بنرها می‌توان به حجم کم آن‌ها و ارتباط موضوعی با متن صفحه اشاره کرد. مانند بسیاری از روش‌های بازاریابی، پیامک هم می‌تواند روشی برای ارتباط دوطرفه بین کسب‌وکار و مشتری باشد. پیام کوتاه دامنه وسیع‌تری دارد و به صورت آنی است، بنابراین کانالی قدرتمند برای تعامل دوطرفه با مشتریان است.

http://arya-cctv.ir

دیدگاه‌ها برای ارسال پیامک تبلیغاتی ارسال اس ام اس تبلیغاتی پیامک تبلیغاتی اس ام اس تبلیغاتی فراپیامک | smsfars بسته هستند