دسته‌بندی نشده

اخبار پزشکی و سلامت جدیدترین و آخرین اخبار پزشکی و سلامت | دراگمد

در دکتر نیوز آخرین اخبار بیماری و درمان، دارو و مکمل، رژیم غذایی، زیبایی و سلامت، طب سنتی و کرونا را مطالعه کنید. سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران 8 بهمن ماه روز جراح عمومی را خدمت تمامی همکاران در سراسر کشور تبریک عرض می نماید. طی حکمی از سوی رئیس کل سازمان نظام پزشکی دکتر” سعیدساعی” به عنوان قائم مقام رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ منصوب شد.

پزشکی و سلامت / پزشکی / سلامت / اخبار پزشکی / اخبار سلامت / سلامتی

اخبار پزشکی و سلامت جدیدترین و آخرین اخبار پزشکی و سلامت | دراگمد

نتایج نشان داد کیفیت زندگی کسانی که داروهای ضد افسردگی مصرف کرده بودند پس از ۲ سال تفاوت محسوسی با کسانی که داروهای مذکور را دریافت نکرده سازمان دارو و درمان بودند نداشته است. سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران درنظر دارد به منظور خرید سرور اقدام به برگزاری مناقصه عمومی نماید. سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران درنظر دارد اموال منقول مازاد براحتیاج و اثاث فرسوده و اسقاطی خود را با قیمت پایه ی اعلام شده به مزایده بگذارد. معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی کل با همکاری انجمن پزشکان ورزشی ایران؛ سمینار تروما و تغذیه در ورزشهای کوهستانی را 14 و 15 بهمن ماه 1401 برگزار می‌کند. اعضای حاضر درمجمع عمومی عادی سالیانه سازمان نظام پزشکی در پنل پایانی جلسه به پرسش از مسئولین اجرایی سازمان در خصوص مسائل مبتلا به جامعه پزشکی پرداختند.

  • سامانه پایش حرکات پوسته زمین توسط متخصصان کشورمان طراحی و در اختیار کاربران دولتی و خصوصی قرار…
  • در دکتر نیوز آخرین اخبار بیماری و درمان، دارو و مکمل، رژیم غذایی، زیبایی و سلامت، طب سنتی و کرونا را مطالعه کنید.
  • این دارو توسط دو شرکت ایزای و بایوژن برای بیمارانی که در مراحل اول بیماری زوال عقل هستند، ساخته شده‌است.
بیمارستان مولینت که در تورین ایتالیا واقع شده در بیانیه‌ای اعلام کرد که این تومور از وزن خود بیمار بیشتر بوده و تاکنون در دنیای پزشکی توده توموری با چنین وزنی سابقه نداشته است. ۱۸ کودک از ۲۱ کودکی که بیماری تنفسی داشتند و شربت «Doc-1 Max» را خورده بودند، درنهایت جان باختند. برایان جانسون ۴۵ ساله یک کارآفرین بیوتکنولوژی است که امیدوار است با گذراندن یک برنامه آزمایشی به نام «پروژه بلوپرینت» روند پیری طبیعی را معکوس کند. او قصد دارد تا زمانی حدی این برنامه را پیش ببرد که سن بیولوژیکی‌اش به ۱۸ سال برسد.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی در نامه ای خطاب به رئیس جمعیت هلال احمر آمادگی کامل اعضای این سازمان را جهت هر گونه همکاری اعلام نمود. درآستانه عید سعید مبعث مجمع عمومی نظام پزشکی با حضور رئیس کل سازمان ؛ هیات رئیسه مجمع عمومی؛ رئیس شورای عالی و اعضای این مجمع امروز جمعه 28 بهمن ماه 1401 به مدت دوروز آغاز به کار کرد. سازمان غذا و دارو آمریکا داروی هرپستین هیلکتا (تراستوزومب و هیالورونیداز اویسیک) را برای تزریق زیر پوستی به منظور درمان افراد مبتلا به سرطان سینه در مراحل اولیه که HER2 در آن ها مثبت است تایید کرده است.

سلول‌های خونی که از سلول‌های بنیادی کشت‌شده در آزمایشگاه تولید شده بودند برای نخستین بار به بیماران انسانی تزریق شدند. این نوع بیماری انعقاد خون معروف به بیماری کریسمس یا کمبود فاکتور IX بیشتر در مردان دیده می‌شود. © کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب وبسایت ایرانیان تایلند تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.

تعرفه‌های پزشکی متناسب با نرخ واقعی تورم تعیین و هر ساله به طور خودکار افزایش یابد

دیدگاه‌ها برای اخبار پزشکی و سلامت جدیدترین و آخرین اخبار پزشکی و سلامت | دراگمد بسته هستند