دسته‌بندی نشده

آموزش تصویری کامل کار با برنامه تیک تاک وبلاگ فروشگاه اینترنتی تکنولایف | WikiHola

آموزش تصویری کامل کار با برنامه تیک تاک وبلاگ فروشگاه اینترنتی تکنولایف | WikiHola

اگر می‌خواهید ویدیوی خود را اکنون ارسال کنید، روی فورا منتشر شود بزنید. در این قسمت، می‌توانید انتخاب کنید که ویدیوی شما چند دقیقه باشد (گزینه‌هایی همچون ویدیوی 15 ثانیه‌ای، 60 ثانیه‌ای یا 3 دقیقه‌ای وجود دارد). تقریبا همه دستگاه ها پشتیبانی می شوند، شما می توانید یا اپلیکیشن تعیین شده موبایل را نصب کنید یا از نسخه مرورگر استفاده کنید. در قسمت‌های قبلی توضیح دادیم که دیگران می‌توانند حساب کاربری شما را ببینند.

حالا برای دور زدن این مشکل کافیست چند مرحله را طی کنید. شاید شما هم تا به حال راهکارهای زیادی را برای حل مشکل وصل نشدن تیک تاک امتحان کرده باشید. پس چگونه تیک تاک را وصل کنیم؟ من قصد دارم کاربردی‌ترین روش های ممکن برای حل مشکلات تیک تاک برای آیفون و اندروید را برایتان شرح دهم. در این پست قرار است درباره تیک تاک و چالش‌های استفاده از آن صحبت کنیم و راه‌هایی برای حل مشکل تیک تاک به شما معرفی کنیم.

  • برای رفع این مشکل باید از برنامه های متفاوتی برای رفع این فیلتر ها استفاده کنیم تا آنها را دور بزنیم.
  • اما برنامه تیک تاک به لطف ویژگی‌های خاص خود به این موفقیت دست پیدا کرده و حالا کاربران زیادی دارد.
  • پس باید آنها را به روز نگه دارید و حواستان به نسخه‌های جدید آن باشد.

در ماه‌های گذشته، کاربران تیک تاک ایرانی راه‌های مختلفی برای دسترسی به این شبکه اجتماعی پیشنهاد داده‌اند. برخی از افراد، پاک کردن حافظه کش و برخی دیگر نصب نسخه Lite اپلیکیشن تیک تاک را توصیه می‌کنند. برای پاک کردن حافظه کش تیک تاک، کافی است مراحل زیر را طی کنید. اپلیکیشن تیک تاک یکی از محبوب‌ترین برنامه های دنیا است و بیش از 1 میلیارد کاربر دارد. در اپ تیک تاک می‌توانید ویدیوهایی از رقصیدن کاربران، خواندن ترانه‌ها و یا حتی تردستی مشاهده کنید. به طور کلی در این برنامه هر ویدیویی با هر موضوعی می‌توانید پیدا کنید.

بر علامت مثبت در میان بخش پایینی صفحه ضربه زده و ضبط ویدیو را آغاز کنید. با این کار به گالری گوشی منتقل می‌شوید و می‌توانید ویدیوی مورد نظر را انتخاب و آپلود کنید. بعد از این کار می‌توانید کارهای ویرایشی را روی ویدیوی خود انجام دهید. روش بالا که در این آموزش گام به گام به آن اشاره کردیم، دردسرهای فراوان زیادی دارد؛ از همین رو یکی دیگر از راه های نصب TikTok در ایران استفاده از نسخه ماد شده برنامه است. تیک تاک به شما حق انتخاب استفاده از دوربین دلخواه را میدهد و شما تنها کاری که باید بکنید یک کلیک ساده است.

تیک تاک بیشترین نرخ تعامل را در میان رسانه‌های اجتماعی دارد

روی آن زده و گزینه Delete را برای حذف ویدیو انتخاب کنید. روی Private Account بزنید تا اکانت خود را شخصی کنید. با این کار، کاربران دیگر نمی‌توانند شما را بدون تایید، فالو کنند. حال که آموزش برنامه TikTok را سپری کردیم، در ادامه می‌خواهیم ترفندهایی از این برنامه را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در استفاده از آن، حرفه‌ای‌تر شوید. تیک تاکر های معروف ؛ با تیک تاکرهای مشهور جهان آشنا …

ذخیره ویدئو در تیک تاک برای پست کردن

دیدگاه‌ها برای آموزش تصویری کامل کار با برنامه تیک تاک وبلاگ فروشگاه اینترنتی تکنولایف | WikiHola بسته هستند